Вугілля кам’яне (Вугілля кам’яне марки АМ (13-25) стандартний горішок та марки ДГО (25-50) полум’яне).

Очікувана вартість

985 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 12 серп. 2018 20:41

до 31 серп. 2018 21:00

Аукціон

з 3 вер. 2018 13:39

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 серп. 2018 20:41 – 31 серп. 2018 21:00
Початок аукціону:
3 вер. 2018 13:39
Період уточнень:
12 серп. 2018 20:41 – 21 серп. 2018 21:00
Відповіді на питання до:
31 серп. 2018 21:00
Оскарження умов тендера:
12 серп. 2018 20:41 – 27 серп. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 серп. 2018 21:58

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відміна задля уникнення порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 серп. 2018 18:19

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04377049
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 57320, Миколаївська область, с. Широке, вул. Шкільна,1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Пересунько
Володіння мовою:
Телефон:
+380666556415,+380667383751
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вугілля кам’яне (Вугілля кам’яне марки АМ (13-25) стандартний горішок та марки ДГО (25-50) полум’яне).

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

179 тони

Період доставки:

до 25 вер. 2018

Місце доставки:

Україна, 57320, Миколаївська область, с.Широке, Шкільна,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 серп. 2018 21:58
Документи закупівлі 12 серп. 2018 20:41
Не вказано 12 серп. 2018 20:41
Не вказано 12 серп. 2018 20:41
Не вказано 12 серп. 2018 20:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
985 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 925,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Широківська сільська рада Миколаївської області

Вас може зацікавити

Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Ім'я:
Олена Гугля
E-mail: [email protected] Телефон: +380577412753 ЄДРПОУ:
42409961

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 512 542,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Михалець
E-mail: [email protected] Телефон: 380635726402 ЄДРПОУ:
23018925

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

532 875,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Козлова Марина Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380685276280 ЄДРПОУ:
41945683

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

566 666,67 грн без ПДВ

Дивитись