«ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 у м. Дніпро (часткова заміна вікон, дверей та заміна вітражних конструкцій)». Коригування.»

Очікувана вартість

6 128 109,20 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити переговорну процедуру на закупівлю робіт «ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 у м. Дніпро (часткова заміна вікон, дверей та заміна вітражних конструкцій)». Коригування» з причини порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір на закупівлю робіт (п.п.2.п.1 ст. 31 «Закону»).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 серп. 2018 15:17
Не вказано 10 серп. 2018 15:16

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34315660
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд. 75
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олексій Лавров
Володіння мовою:
Телефон:
+380635351245
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75 у м. Дніпро (часткова заміна вікон, дверей та заміна вітражних конструкцій)». Коригування.»

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 серп. 2018 18:29
Електронний підпис 7 серп. 2018 18:37

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
6 128 109,20 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Пуздря Олександр Олександрович
Телефон: +380634728400 ЄДРПОУ:
40250422

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 серп. 2018 18:04
Не вказано 9 серп. 2018 18:04
Не вказано 9 серп. 2018 18:04
Не вказано 9 серп. 2018 18:04
Електронний підпис 9 серп. 2018 18:10
Протокол розгляду 9 серп. 2018 18:04

Пропозиція

6 128 109,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №14335) в КП "Царичанська центральна лікарня" Царичанської селищної ради, за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Царичанська, 134а (ДК 021:2015: 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №14335) в КП "Царичанська центральна лікарня" Царичанської селищної ради, за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Царичанська, 134а (ДК 021...
Ім'я:
Олексій Кіріченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380665741191 ЄДРПОУ:
01989585
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 706 664,86 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кільцевого з’єднання між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 19 м.Біла церква Київської області
Реконструкція теплової мережі аварійного теплопостачання споживачів шляхом влаштування кільцевого з’єднання між тепловими мережами котельні інв. № 26 та котельні інв. № 19 м.Біла церква Київської області
Ім'я:
Сергій Ходань
E-mail: [email protected] Телефон: +380678031022 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04654336
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 300 140,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Поточний ремонт частини нежитлового приміщення VІ першого та підвального поверхів (літ. А-5) за адресою: Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Соборний, 210 (код ДК 021:2015 – 45450000-6 – Інші завершальні роботи)
Ім'я:
Анна Мешкова
E-mail: [email protected] Телефон: +380673164070 ЄДРПОУ:
04054151

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 217 670,83 грн без ПДВ

Дивитись