Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070601 Міжгір'я-Дешево, км 0+000-6+000 Закарпатської області; Код закупівлі згідно з ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та
електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Код закупівлі згідно з ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач ,шосе,доріг,аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
з 6 серп. 2018 10:02
до 21 серп. 2018 11:00
з 22 серп. 2018 12:58
до 22 серп. 2018 13:19
з 22 серп. 2018 13:19
до 27 серп. 2018 18:10
з 27 серп. 2018 18:10
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відповідно до Листа Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції україни № 4210/39/106/01-2018 від 27.08.2018 року про перевірку законності проведення процедури відкритих торгів за предметом закупівлі Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070601 Міжгір'я-Дешево, км 0+000-6+000 Закарпатської області виявлено порушення ч.2 ст.23 Закону України " Про публічні закупівлі" та встановлено неможливість усунення порушень , що виникли через виявлені порушення законодавства уз питань публічних закупівель (згідно ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі»)
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 серп. 2018 11:47 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070601 Міжгір'я-Дешево, км 0+000-6+000 Закарпатської області; Код закупівлі згідно з ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь Закупівля здійснюється щодо предмету закупівлі в цілому
Код ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
|
Кількість: 1 роб |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 90000, Закарпатська область, Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С 070601 Міжгір'я-Дешево, км 0+000-6+000 Закарпатська область, смт.Міжгір'я, Міжгірський район |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 6 серп. 2018 10:03 | |
| Електронний підпис | 6 серп. 2018 10:05 | |
| Електронний підпис | 6 серп. 2018 10:05 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 6 серп. 2018 10:03 | |
| Технічні специфікації | 6 серп. 2018 10:03 | |
| Технічні специфікації | 6 серп. 2018 10:03 | |
|
|
||
| 6 серп. 2018 10:03 | ||
| Не вказано | 7 серп. 2018 16:45 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 13:19 | |
| Не вказано | 22 серп. 2018 13:19 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 20 серп. 2018 19:39 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 серп. 2018 19:37 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 серп. 2018 19:37 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 серп. 2018 19:37 | |
| Цінова пропозиція | 20 серп. 2018 19:37 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 20 серп. 2018 19:37 | |
| Електронний підпис | 20 серп. 2018 19:39 | |
| Підтвердження відповідності | 20 серп. 2018 19:37 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 серп. 2018 18:10 | |
| Ліцензія | 27 серп. 2018 18:09 | |
| Витяг з реєстру | 22 серп. 2018 13:19 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 серп. 2018 10:35 |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Електронний підпис | 21 серп. 2018 10:35 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 | |
| Підтвердження відповідності | 21 серп. 2018 10:34 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Міжгірська районна державна адміністраціяВас може зацікавити
16 303 500,00 грн без ПДВ
Дивитись24 676 026,07 грн без ПДВ
Дивитись18 536 614,17 грн без ПДВ
Дивитись