Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Крупа гречана, борошно пшеничне, пшоно шліфоване, крупа перлова,крупа ячміна, крупа вівсяна, крупа рисова
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Торги відмінені, у зв’язку з не підписанням учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб - порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі (пункт 5 частини 4 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі»)
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 вер. 2018 15:30 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Крупа гречана
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 315 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова, 22 |
| 2 |
Пшоно шліфоване
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 57 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова, 22 |
| 3 |
Крупа перлова
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 93 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова, 22 |
| 4 |
Крупа ячміна
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 165 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова, 22 |
| 5 |
Крупа вівсяна
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 215 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова, 22 |
| 6 |
Крупа рисова
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 200 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова, 22 |
| 7 |
Борошно пшеничне вищого сорту
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 270 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова, 22 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 серп. 2018 16:28 | |
| Електронний підпис | 3 серп. 2018 16:28 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 серп. 2018 16:29 | |
| Електронний підпис | 3 серп. 2018 16:29 |
Пропозиція
17 547,50 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Філія "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" ПАТ "Укрзалізниця"Вас може зацікавити
13 200,00 грн без ПДВ
Дивитись12 084,00 грн без ПДВ
Дивитись12 000,00 грн без ПДВ
Дивитись