Цукор і супутня продукція

Цукор

Очікувана вартість

5 049,60 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Торги відмінені, у зв’язку з не підписанням учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб - порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі (пункт 5 частини 4 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі»)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 вер. 2018 15:31

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081331
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, вул. Гончара (Ворошилова), 22
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Поздняков Роман Михайлович
Володіння мовою:
Телефон:
+380673807334
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Цукор

Код ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція

Кількість:

400 кг

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 31103, Хмельницька обл., Старокостянтинів, Ворошилова,22

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2018 16:15
Не вказано 3 серп. 2018 16:15

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 049,60 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
КЛИНЧУК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Телефон: +0412262510 ЄДРПОУ:
20423276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2018 16:16
Не вказано 3 серп. 2018 16:16

Пропозиція

5 040,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" ПАТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

Цукор (код ДК 021:2015:15830000-5 Цукор і супутня продукція)
Цукор (код ДК 021:2015:15830000-5 Цукор і супутня продукція)
Ім'я:
Світлана Лисенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380952589151 ЄДРПОУ:
22203362
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Бусіна
E-mail: [email protected] Телефон: +38636283001 ЄДРПОУ:
43664739

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Цукор буряковий, кристалічний, білий, першої категорії, ДСТУ 4623
Цукор буряковий, кристалічний, білий, першої категорії, ДСТУ 4623
Ім'я:
Володимир РАДЗІВІЛ
E-mail: [email protected] Телефон: +380678996682 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05484505

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 750,00 грн без ПДВ

Дивитись