Послуги з обробки даних

Очікувана вартість

122 800,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
16485927
Веб сайт:
Адреса:
Україна, Київська область, 01001 м.Київ Площа Спортивна 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Калібабчук
Володіння мовою:
Телефон:
0978485605
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги статистичної обробки результатів спортивного заходу із використанням цифрового обладнання

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

30 лип. 2018 – 30 лип. 2018

Місце доставки:

Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 серп. 2018 16:59
Ліцензія 2 серп. 2018 16:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
122 800,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Чорний Іван Сергійович
Телефон: +380937749981 ЄДРПОУ:
3255416911

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 серп. 2018 17:01

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 2 серп. 2018 17:01
Електронний підпис 2 серп. 2018 17:02

Пропозиція

122 800,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГС Федерація баскетболу України

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись