42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Крановий кондиціонер)

Строк поставки товарів повинен складати не більше 60 календарних днів з дати отримання Постачальником письмової заявки Покупця з можливістю дострокової поставки

Очікувана вартість

1 875 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 серп. 2018 14:45

до 18 серп. 2018 14:50

Аукціон

з 20 серп. 2018 14:38

до 20 серп. 2018 15:05

Кваліфікація

з 20 серп. 2018 15:05

до 21 серп. 2018 16:56

Пропозиції розглянуто

з 21 серп. 2018 16:56

Подання пропозицій:
2 серп. 2018 14:45 – 18 серп. 2018 14:50
Початок аукціону:
20 серп. 2018 14:38 – 20 серп. 2018 15:05
Період уточнень:
2 серп. 2018 14:45 – 8 серп. 2018 14:50
Відповіді на питання до:
18 серп. 2018 14:50
Оскарження умов тендера:
2 серп. 2018 14:45 – 14 серп. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 серп. 2018 14:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

На підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» відмінити процедуру відкритих торгів щодо закупівлі: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Крановий кондиціонер) в зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 серп. 2018 13:18

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05471247
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03022, Київська область, м Київ, вул. Козацька,120/4, літера «Є»
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Темнохуд Андрій Іванович (Temnohud Andrii Ivanovich)
Володіння мовою:
Телефон:
+380574752236
E-mail:
Факс:
+380574753585

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Крановий кондиціонер

Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої

Кількість:

3 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 63460, Харківська область, смт. Слобожанське, Балаклійське шосе, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46
Не вказано 20 серп. 2018 15:05
Не вказано 20 серп. 2018 15:05
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46
Електронний підпис 2 серп. 2018 14:54
Документи закупівлі 2 серп. 2018 14:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 875 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
18 750,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПЕЦХОЛОД"
E-mail: [email protected] Телефон: +380508785679 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40058192

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Технічні специфікації 17 серп. 2018 18:49
Технічні специфікації 17 серп. 2018 18:49
Не вказано 20 серп. 2018 16:30
Технічні специфікації 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Не вказано 24 серп. 2018 10:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Не вказано 24 серп. 2018 10:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Не вказано 24 серп. 2018 10:04
Цінова пропозиція 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Не вказано 24 серп. 2018 10:04
Технічні специфікації 17 серп. 2018 18:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49
Не вказано 24 серп. 2018 10:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 18:49

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 20 серп. 2018 15:05
Не вказано 21 серп. 2018 16:52
Не вказано 21 серп. 2018 16:52
Електронний підпис 21 серп. 2018 16:56

Пропозиція

1 150 020,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Долучати субпідрядників не будемо
Ім'я:
Василенко Микола Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380505501441 ЄДРПОУ:
38160267

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 серп. 2018 14:13
Електронний підпис 16 серп. 2018 14:13
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06
Технічні специфікації 16 серп. 2018 13:06
Технічні специфікації 16 серп. 2018 13:06
Підтвердження відповідності 16 серп. 2018 13:06

Пропозиція

1 848 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Шахов Анатолій Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0990987488, ЄДРПОУ:
2961619853

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:23
Підтвердження відповідності 17 серп. 2018 17:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 серп. 2018 17:24

Пропозиція

1 874 700,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго»

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - Код ДК 021:2015 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (закупівля установок ультраочистки водню, азоту та аргону з метою забезпечення належного виконання наукових досліджень, що фінансуються за рахунок Міністерства освіти і науки України)
ДК 021:2015 - Код ДК 021:2015 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (закупівля установок ультраочистки водню, азоту та аргону з метою забезпечення належного виконання наукових досліджень, що фінанс...
Ім'я:
Роксолана Жолобчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02070944
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 498 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (закупівля системи оборотного водопостачання з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і науки України)
Код ДК 021:2015 42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (закупівля системи оборотного водопостачання з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт, що фінансуються Міністерством освіти і...
Ім'я:
Роксолана Жолобчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02070944
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 543 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Професійне холодильне, морозильне та технологічне обладнання для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»
Професійне холодильне, морозильне та технологічне обладнання для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»
Ім'я:
Кирпа Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380934392433 ЄДРПОУ:
02549581
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 057 415,00 грн без ПДВ

Дивитись