Будівництво блочно-модульної твердопаливної котельні, прибудованої до окремо розташованої існуючої котельні з електрокотлами Смяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області за адресою: вул. Дружби, 30 с. Смяч Новгород-Сіверського р-ну Чернігівської області (код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)

Очікувана вартість

1 809 488,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 серп. 2018 14:46

до 16 серп. 2018 14:51

Аукціон

з 17 серп. 2018 15:11

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 серп. 2018 14:46 – 16 серп. 2018 14:51
Початок аукціону:
17 серп. 2018 15:11
Період уточнень:
1 серп. 2018 14:46 – 6 серп. 2018 14:51
Відповіді на питання до:
16 серп. 2018 14:51
Оскарження умов тендера:
1 серп. 2018 14:46 – 12 серп. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 серп. 2018 14:50

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги не відбулись

Пояснення

Вважати процедуру відкриті торги такими, що не відбулись у зв'язку з скороченням видатків на здійснення закупівлі товарів,робіт і послуг відповідно до ч.2 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі".

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 серп. 2018 09:45

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02147486
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16000, Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський, вулиця Майстренка, б. №6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шарай Світлана Дмитрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380465823293
E-mail:
Факс:
+380465821762

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Будівництво блочно-модульної твердопаливної котельні, прибудованої до окремо розташованої існуючої котельні з електрокотлами Смяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області за адресою: вул. Дружби, 30 с. Смяч Новгород-Сіверського р-ну Чернігівської області (код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)

Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 16042, Чернігівська область, с.Смяч Новгород-Сіверського району, вул.Дружби,30

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 серп. 2018 14:50
Документи закупівлі 1 серп. 2018 14:47

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 809 488,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 047,44 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області

Вас може зацікавити

Реконструкція стояку наливу пластової води ++++, Сумська обл. Охтирський р-н (Додаткові роботи)
Реконструкція стояку наливу пластової води ++++, Сумська обл. Охтирський р-н (Додаткові роботи)
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 886 605,50 грн без ПДВ

Дивитись
Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення до ж/б №44, 46-а, 48 на проспекті Володимира Івасюка та до будівлі на проспекті Володимира Івасюка, 48-а у Оболонському районі м. Києва»
Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення до ж/б №44, 46-а, 48 на проспекті Володимира Івасюка та до будівлі на проспекті Володимира Івасюка,...
Ім'я:
Пухальська Дар’яна Андріанівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:
40538421
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 949 172,49 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з благоустрою - поточний ремонт мостів та шляхопроводів
Послуги з благоустрою - поточний ремонт мостів та шляхопроводів
Ім'я:
Олексій ТЕРЕЩЕНКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380567207220 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506232
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 724 518,40 грн без ПДВ

Дивитись