код ДК 021:2015: 66510000-8 (Послуги з обов’язкового особистого страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

8 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 30 лип. 2018 16:06

до 2 серп. 2018 16:00

Прийом пропозицій

з 2 серп. 2018 16:00

до 6 серп. 2018 16:00

Аукціон

з 7 серп. 2018 13:13

до 7 серп. 2018 13:52

Кваліфікація

з 7 серп. 2018 13:52

до 8 серп. 2018 16:34

Пропозиції розглянуто

з 8 серп. 2018 16:34

до 17 серп. 2018 14:50

Подання пропозицій:
2 серп. 2018 16:00 – 6 серп. 2018 16:00
Початок аукціону:
7 серп. 2018 13:13 – 7 серп. 2018 13:52
Період уточнень:
30 лип. 2018 16:06 – 2 серп. 2018 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з обов'язкового особистого страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті

Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2019

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 лип. 2018 16:07
Не вказано 30 лип. 2018 16:06
Документи закупівлі 30 лип. 2018 16:06
Не вказано 7 серп. 2018 13:52
Не вказано 7 серп. 2018 13:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
8 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
80,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Григорєва Лєна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445376619, 380445376619 ЄДРПОУ:
20602681

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Технічні специфікації 3 серп. 2018 16:12
Цінова пропозиція 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12
Підтвердження відповідності 3 серп. 2018 16:12

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 8 серп. 2018 16:33
Електронний підпис 8 серп. 2018 16:34

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 серп. 2018 14:41
Підписаний договір 17 серп. 2018 14:40

Пропозиція

994,50 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Наталія Усенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380982139363 ЄДРПОУ:
21870998

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 3 серп. 2018 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Електронний підпис 3 серп. 2018 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24
Цінова пропозиція 3 серп. 2018 10:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 серп. 2018 10:24

Пропозиція

1 045,50 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Берназюк Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673293514 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32404600
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50
Не вказано 3 серп. 2018 17:50

Пропозиція

1 275,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Василь Іщенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380675069175 ЄДРПОУ:
00034186
26
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16
Не вказано 4 серп. 2018 12:16

Пропозиція

2 040,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Туренко Микола Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380567660805 ЄДРПОУ:
13490997

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59
Не вказано 6 серп. 2018 10:59

Пропозиція

2 550,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Послуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги
Послуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги
Ім'я:
Дмитренко Станіслав Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380502276487 ЄДРПОУ:
38652962

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 041,00 грн без ПДВ

Дивитись
66510000-8 Страхові послуги (Страхування відповідальності ЦС перед третіми особами)
66510000-8 Страхові послуги (Страхування відповідальності ЦС перед третіми особами)
Ім'я:
Владислав Чкалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380444228022 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01181765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Василь Юраш
E-mail: [email protected] Телефон: +380313131240 ЄДРПОУ:
38107486
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 663,00 грн без ПДВ

Дивитись