Капітальний ремонт будівлі КУ "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" ММР ЗО за адресою: м.Мелітополь, пр-т Хмельницького,46

Очікувана вартість

5 633 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 25 лип. 2018 09:23

до 10 серп. 2018 09:28

Аукціон

з 13 серп. 2018 11:49

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
25 лип. 2018 09:23 – 10 серп. 2018 09:28
Початок аукціону:
13 серп. 2018 11:49
Період уточнень:
25 лип. 2018 09:23 – 31 лип. 2018 09:28
Відповіді на питання до:
10 серп. 2018 09:28
Оскарження умов тендера:
25 лип. 2018 09:23 – 6 серп. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 лип. 2018 09:28

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

на підставі абз.3 п.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII - Замовник відміняє торги в разі порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 лип. 2018 16:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38761790
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 72319, Запорізька область, Мелітополь, вул. Івана Алексєєва ,б.7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Богдуй Наталія Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380962627263
E-mail:
Факс:
+380619428382

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт будівлі КУ "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" ММР ЗО за адресою: м.Мелітополь, пр-т Хмельницького,46

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 груд. 2019

Місце доставки:

Україна, 72319, Запорізька область, м. Мелітополь, пр-т Хмельницького, буд. 46

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 лип. 2018 09:28
Документи закупівлі 25 лип. 2018 09:24
Документи закупівлі 25 лип. 2018 09:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 633 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
28 165,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Мелітопольської міської ради Запорізької області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олеся Сакал
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 778 170,88 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт зовнішньої мережі водопроводу по вул. Костя Широцького від вулиці Данила Нечая до житлового будинку №8 в м.Вінниці
Капітальний ремонт зовнішньої мережі водопроводу по вул. Костя Широцького від вулиці Данила Нечая до житлового будинку №8 в м.Вінниці
Ім'я:
Ільніцька Вікторія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595296 ЄДРПОУ:
03363988

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 088 166,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олеся Сакал
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 690 101,67 грн без ПДВ

Дивитись