ДК 021:2015 код 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами та ламінатор з витратними матеріалами)
з 24 лип. 2018 15:00
до 27 лип. 2018 15:04
з 27 лип. 2018 15:04
до 1 серп. 2018 15:04
з 1 серп. 2018 15:06
до 2 серп. 2018 17:27
з 2 серп. 2018 17:27
до 8 серп. 2018 17:39
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Багатофункціональний пристрій
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 2 |
Витратні матеріали до багатофункціонального пристроя
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 64 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 3 |
Ламінатор
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 4 |
Витратні матеріали до ламінатора
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 32 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 24 лип. 2018 15:00 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Цінова пропозиція | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Цінова пропозиція | 1 серп. 2018 13:09 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 1 серп. 2018 13:09 | |
| Технічні специфікації | 1 серп. 2018 13:09 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 2 серп. 2018 17:27 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 8 серп. 2018 17:38 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Мостиської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
105 000,00 грн без ПДВ
Дивитись155 050,00 грн без ПДВ
Дивитись312 666,67 грн без ПДВ
Дивитись