ДК 021:2015 код 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Проектор, проекційний екран, кронштейн для проектора та кабель)

Очікувана вартість

165 461,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 23 лип. 2018 10:41

до 26 лип. 2018 10:45

Прийом пропозицій

з 26 лип. 2018 10:45

до 31 лип. 2018 10:45

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 лип. 2018 10:45 – 31 лип. 2018 10:45
Період уточнень:
23 лип. 2018 10:41 – 26 лип. 2018 10:45

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02144625
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81300, Львівська область, місто Мостиська, вул. Грушевського, 22
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Галабут Ірина Ярославівна (Yatseiko Oksana Mykhailivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380323441189
E-mail:
Факс:
+380323441289

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Проектор

Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Кількість:

16 шт

Період доставки:

до 29 серп. 2018

Місце доставки:

Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель
2

Проекційний екран

Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Кількість:

16 шт

Період доставки:

до 29 серп. 2018

Місце доставки:

Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель
3

Кронштейн для проектора

Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Кількість:

16 шт

Період доставки:

до 29 серп. 2018

Місце доставки:

Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель
4

Кабель

Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Кількість:

16 шт

Період доставки:

до 29 серп. 2018

Місце доставки:

Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 23 лип. 2018 10:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
165 461,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 654,61 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Мостиської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Малакуцька Юлія Федорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 ЄДРПОУ:
14321386
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

115 775,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект демонстраційного мультимедійного обладнання для лабораторії природничої галузі для забезпечення якісного освітнього процесу з біології (Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради)- Інтерактивні панелі
Комплект демонстраційного мультимедійного обладнання для лабораторії природничої галузі для забезпечення якісного освітнього процесу з біології (Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 1 імені Володимира Красицького Хмельницької міської ради)- І...
Ім'я:
Світлана Клімішина
E-mail: [email protected] Телефон: +380973309896 ЄДРПОУ:
23563295

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

286 667,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вареник Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: 380672602957 ЄДРПОУ:
44672934

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

141 662,50 грн без ПДВ

Дивитись