ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери – ноутбуки)

Очікувана вартість

374 999,40 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2018 23:11

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25725649
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Західнодонбаська, буд. 29 А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Раіса Бондарева
Володіння мовою:
Телефон:
+380501474532
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина) (Портативні комп’ютери – ноутбуки)

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

15 штука

Період доставки:

до 15 серп. 2018

Місце доставки:

Україна, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул.Західнодонбаська ,29 А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лип. 2018 13:24
Не вказано 20 лип. 2018 13:23
Не вказано 20 лип. 2018 13:23

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
374 999,40 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Мозговий О.П.
Телефон: +380737176145 ЄДРПОУ:
41860186

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 2 серп. 2018 12:38
Електронний підпис 2 серп. 2018 12:38

Пропозиція

374 999,40 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПАВЛОГРАДСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Комплект "Навчальний комп'ютерний комплекс (НКК) 10+1"
Комплект "Навчальний комп'ютерний комплекс (НКК) 10+1"
Ім'я:
Ткачук Ліна Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380961047487 ЄДРПОУ:
24175709

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

308 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталя Дейнека
E-mail: [email protected] Телефон: +380930482628 ЄДРПОУ:
25375178

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

368 857,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Позирайло Микола Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380630478271 ЄДРПОУ:
08190603

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

324 000,00 грн з ПДВ

Дивитись