Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої

Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої. Детальний опис - згідно Тендерної документації

Очікувана вартість

40 410,17 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 лип. 2018 11:42

до 8 серп. 2018 14:00

Аукціон

з 9 серп. 2018 14:36

до 9 серп. 2018 14:57

Кваліфікація

з 9 серп. 2018 14:57

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 лип. 2018 11:42 – 8 серп. 2018 14:00
Початок аукціону:
9 серп. 2018 14:36 – 9 серп. 2018 14:57
Період уточнень:
19 лип. 2018 11:42 – 29 лип. 2018 14:00
Відповіді на питання до:
8 серп. 2018 14:00
Оскарження умов тендера:
19 лип. 2018 11:42 – 4 серп. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 лип. 2018 11:39

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

За результатом розгляду Тендерним комітетом замовника тендерних пропозицій учасників процедури відкритих торгів на закупівлю: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за кодом ДК 021:2015 42130000-9 (арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої) Комітетом прийнято рішення відмінити торги на підставі абзацу 7 частини 1 статі 31 Закону (відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом).

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728507
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Руденко Ірина
Володіння мовою:
Телефон:
+380512501162
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої

Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої

Кількість:

191 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 54001, Миколаївська обл., Миколаїв, Лягіна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 серп. 2018 14:57
Не вказано 9 серп. 2018 14:57
Електронний підпис 19 лип. 2018 11:39
Не вказано 19 лип. 2018 11:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
40 410,17 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 200,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Дмитрий Черненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380679194151 ЄДРПОУ:
2953802816
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 серп. 2018 08:47
Не вказано 8 серп. 2018 08:47
Не вказано 8 серп. 2018 08:47
Не вказано 8 серп. 2018 08:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 9 серп. 2018 14:57

Пропозиція

19 693,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАДОС"
E-mail: [email protected] Телефон: +380688898476 ЄДРПОУ:
25522053

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 серп. 2018 10:39
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Електронний підпис 8 серп. 2018 10:39
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37
Технічні специфікації 8 серп. 2018 10:37

Пропозиція

32 415,15 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лук′яненко Анатолій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
14321512
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

43 086,09 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапани для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
ДК 021:2015 код 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапани для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Ім'я:
Гавриленкова Галина
E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
20588716
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 974,68 грн без ПДВ

Дивитись
Арматура трубопровідна за ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Арматура трубопровідна за ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:
Ірина Подуфала
E-mail: [email protected] Телефон: +380677442828 ЄДРПОУ:
07638027

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

59 591,87 грн без ПДВ

Дивитись