Шкільні меблі (стіл учнівський одномісний, стілець учнівський, стіл учительський, стілець для вчителя, шафа відкрита для зберігання засобів навчання)
з 13 лип. 2018 11:18
до 29 лип. 2018 10:16
з 30 лип. 2018 12:24
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 лип. 2018 14:58 | |
| Не вказано | 16 лип. 2018 14:56 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Стіл учнівський одномісний
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 280 штука |
Період доставки:
до 14 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 64102, Харківська область, м. Первомайський, За дислокацією загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області |
| 2 |
Стілець учнівський
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 280 штука |
Період доставки:
до 14 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 64102, Харківська область, м. Первомайський, За дислокацією загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області |
| 3 |
Стіл учительський
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 10 штука |
Період доставки:
до 14 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 64102, Харківська область, м. Первомайський, За дислокацією загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області |
| 4 |
Стілець для вчителя
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 10 штука |
Період доставки:
до 14 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 64102, Харківська область, м. Первомайський, За дислокацією загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області |
| 5 |
Шафа відкрита для зберігання засобів навчання
Код ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
|
Кількість: 2 штука |
Період доставки:
до 14 вер. 2018
|
Місце доставки: Україна, 64102, Харківська область, м. Первомайський, За дислокацією загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 13 лип. 2018 11:42 | |
| Електронний підпис | 13 лип. 2018 11:37 | |
| Електронний підпис | 13 лип. 2018 11:37 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіВас може зацікавити
419 968,33 грн без ПДВ
Дивитись237 920,00 грн без ПДВ
Дивитись291 570,00 грн без ПДВ
Дивитись