ДК 021:2015 код 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Багатофункціональний пристрій з витратними матеріалами та ламінатор з витратними матеріалами)
з 11 лип. 2018 12:47
до 16 лип. 2018 12:52
з 16 лип. 2018 12:52
до 19 лип. 2018 12:52
з 20 лип. 2018 14:29
до 20 лип. 2018 14:50
з 20 лип. 2018 14:50
до 24 лип. 2018 14:49
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Багатофункціональний пристрій
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 2 |
Витратні матеріали до багатофункціонального пристроя
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 64 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 3 |
Ламінатор
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 4 |
Витратні матеріали до ламінатора
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 32 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, згідно додатку №5 до оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 20 лип. 2018 14:50 | |
| Не вказано | 20 лип. 2018 14:50 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 11 лип. 2018 12:47 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:45 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 12:46 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 24 лип. 2018 14:43 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Технічні специфікації | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 лип. 2018 10:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 24 лип. 2018 14:49 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Мостиської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
104 000,00 грн з ПДВ
Дивитись95 000,00 грн з ПДВ
Дивитись337 500,00 грн без ПДВ
Дивитись