ДК 021:2015 код 32320000-2 «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (Проектор, проекційний екран, кронштейн для проектора та кабель)
з 11 лип. 2018 16:20
до 16 лип. 2018 16:25
з 16 лип. 2018 16:25
до 19 лип. 2018 16:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Проектор
Код ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 2 |
Проекційний екран
Код ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 3 |
Кронштейн для проектора
Код ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
| 4 |
Кабель
Код ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
|
Кількість: 16 шт |
Період доставки:
до 29 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 81300, Львівська область, Мостиський район, згідно дислокації установ відділу освіти Мостиської районної державної адміністрації, куди здійснюється постачання товару, наведеній у додатку №5 оголошення про проведення закупівлі через електронну систему закупівель |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 11 лип. 2018 16:21 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Мостиської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
101 083,33 грн без ПДВ
Дивитись146 100,00 грн з ПДВ
Дивитись138 000,00 грн без ПДВ
Дивитись