код ДК 021:2015 - 50410000-2 (Послуги з технічного обслуговування вогнегасників на суднах та берегових об’єктах ДП «ХМТП»)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 6 лип. 2018 14:06
до 11 лип. 2018 15:00
з 11 лип. 2018 15:00
до 13 лип. 2018 18:00
з 16 лип. 2018 11:22
до 16 лип. 2018 11:55
з 16 лип. 2018 11:55
до 19 лип. 2018 14:34
з 19 лип. 2018 14:34
до 7 серп. 2018 09:13
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників на суднах та берегових об’єктах ДП «ХМТП»
Код ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
|
Кількість: 642 одиниця |
Період доставки:
1 серп. 2018 – 31 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 лип. 2018 14:08 | |
| Документи закупівлі | 6 лип. 2018 14:06 | |
| Не вказано | 16 лип. 2018 11:55 | |
| Не вказано | 16 лип. 2018 11:55 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:32 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 17 лип. 2018 11:11 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 19 лип. 2018 10:23 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 16:15 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 лип. 2018 14:34 | |
| Протокол розгляду | 19 лип. 2018 14:33 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 7 серп. 2018 09:12 | |
| Електронний підпис | 7 серп. 2018 09:13 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 12 лип. 2018 09:46 |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Цінова пропозиція | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Технічні специфікації | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Електронний підпис | 12 лип. 2018 09:46 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 | |
| Підтвердження відповідності | 12 лип. 2018 09:45 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Цінова пропозиція | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Не вказано | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 13:26 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 13 лип. 2018 15:12 |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 15:10 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 15:10 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 15:10 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 15:10 | |
| Електронний підпис | 13 лип. 2018 15:12 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 15:10 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 15:10 | |
| Підтвердження відповідності | 13 лип. 2018 15:10 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
125 000,00 грн без ПДВ
Дивитись51 519,00 грн без ПДВ
Дивитись158 336,00 грн без ПДВ
Дивитись