Поточний ремонт покрівлі

Поточний ремонт частини покрівлі будівлі навчального закладу згідно технічних та кваліфікаційних вимог Оголошення про проведення закупівлі що додаються.

Очікувана вартість

195 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 4 лип. 2018 15:02

до 10 лип. 2018 12:00

Прийом пропозицій

з 10 лип. 2018 12:00

до 12 лип. 2018 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 лип. 2018 12:00

до 17 лип. 2018 14:12

Пропозиції розглянуто

з 17 лип. 2018 14:12

до 10 вер. 2018 10:24

Подання пропозицій:
10 лип. 2018 12:00 – 12 лип. 2018 12:00
Період уточнень:
4 лип. 2018 15:02 – 10 лип. 2018 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41837141
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03148, Київ, Київ, Проспект Леся Курбаса 2-а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шолудько Леонід Васильович
Володіння мовою:
Телефон:
380444076521
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Будівельні роботи та поточний ремонт

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

23 лип. 2018 – 23 серп. 2018

Місце доставки:

Україна, 03148, місто Київ, Київ, Леся Курбаса, 2-а

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
195 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
975,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Василь Філоненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380508643166 ЄДРПОУ:
16402077

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 лип. 2018 11:58
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 17 лип. 2018 11:58
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 17 лип. 2018 11:58
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 17 лип. 2018 11:58
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 17 лип. 2018 11:58
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07
Не вказано 10 лип. 2018 13:07

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
17 лип. 2018 14:11

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 24 лип. 2018 17:10

Пропозиція

191 440,36 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний професійно-технічний навчальний заклад "Київське вище професійне училище машинобудування та комп'ютерно-інтегрованих технологій"

Вас може зацікавити

45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури (Технічне обслуговування водоочисного обладнання)
45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури (Технічне обслуговування водоочисного обладнання)
Ім'я:
Віктор Євгенійович Заводинський
E-mail: [email protected] Телефон: +380444228599 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01181765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

366 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Ім'я:
Ольга Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380667973228 ЄДРПОУ:
02007517

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Василь Ярошовець
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816725 ЄДРПОУ:
14292513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

377 378,32 грн з ПДВ

Дивитись