31440000-2 Акумуляторні батареї (Стаціонарна акумуляторна батарея)

31440000-2 Batteries (stationary rechargeable battery)

Очікувана вартість

7 000 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 лип. 2018 15:53

до 3 серп. 2018 15:00

Прекваліфікація
не було
Аукціон

з 10 вер. 2018 11:18

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 лип. 2018 15:53 – 3 серп. 2018 15:00
Початок аукціону:
10 вер. 2018 11:18
Період уточнень:
3 лип. 2018 15:53 – 24 лип. 2018 15:00
Відповіді на питання до:
3 серп. 2018 15:00
Оскарження умов тендера:
3 лип. 2018 15:53 – 30 лип. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 лип. 2018 14:10

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги не відбулись

Пояснення

Визнати відкриті торги на закупівлю 31440000-2 Акумуляторні батареї (Стаціонарна акумуляторна батарея) відповідно до абзацу 4 частини 2 Статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі" такими, що не відбулися.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 серп. 2018 14:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22927045
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03022, Київська обл., Київ, вул. Козацька, 120/4, (літ. «Є»)
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мельник Наталія В’ячеславівна (Melnyk Natalia )
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380443640245
E-mail:
Факс:
Додаткові контакти
Ім'я:
Панченко Сергій Петрович – начальник відділу підготовки проведення ремонтів (Panchenko Serghii)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(044) 364-02-50
E-mail:
Факс:
Ім'я:
Іваровський Володимир Олександрович – начальник відділу матеріально-технічного постачання (Ivarovskyi Volodymyr)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(044) 364-08-84
E-mail:
Факс:
Ім'я:
Формагей Юлія Валеріївна - начальник відділу договірно-правової роботи (Formahei Yuliia)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(044) 364-02-30
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Інформація зазначена в Тендерній документації

Information provided in bidding documentation

Код ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї

Кількість:

1 шт

Період доставки:

31 серп. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 лип. 2018 14:10
Не вказано 3 лип. 2018 15:50
Не вказано 3 лип. 2018 15:50
Електронний підпис 3 лип. 2018 15:50
Електронний підпис 3 лип. 2018 15:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
7 000 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
35 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
200 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"

Вас може зацікавити

Комплект аксесуарів DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit
Комплект аксесуарів DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit
Ім'я:
Вауліна Тамара Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380638056759 ЄДРПОУ:
14321736
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 699 000,00 грн без ПДВ

Дивитись