Вугілля кам‘яне

ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам‘яне марки ДГ 13-100 або Г 13-100, Зольність на сухий стан, не більше ніж 14%,, нижча теплота згорання на робочий стан, 5500 ккал/кг, волога загальна – не більше 12%,)

Очікувана вартість

900 500,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 27 черв. 2018 10:47

до 24 лип. 2018 17:50

Аукціон

з 25 лип. 2018 12:16

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
27 черв. 2018 10:47 – 24 лип. 2018 17:50
Початок аукціону:
25 лип. 2018 12:16
Період уточнень:
27 черв. 2018 10:47 – 14 лип. 2018 17:50
Відповіді на питання до:
24 лип. 2018 17:50
Оскарження умов тендера:
27 черв. 2018 10:47 – 20 лип. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 лип. 2018 17:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відмінити процедуру відкритих торгів закупівлі згідно з предметом закупівлі «Вугілля кам’яне» № UA-2018-06-27-000261-b з підстави, що передбачена частиною 1 статті 31 Закону, а саме: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 лип. 2018 15:39

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25703381
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85340, Донецька область, Покровський район, смт. Новоекономічне вул.Гоголя,25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юзипович Тетяна Леонідівна
Володіння мовою:
Телефон:
380958718902
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вугілля кам‘яне

Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо

Кількість:

227 тони

Період доставки:

31 лип. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 85340, Донецька область, смт.Новоекономічне, вулиця Гоголя,25

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 27 черв. 2018 10:49
Документи закупівлі 27 черв. 2018 10:49
Документи закупівлі 27 черв. 2018 10:49
Документи закупівлі 27 черв. 2018 10:49
Не вказано 10 лип. 2018 17:43
27 черв. 2018 10:49
27 черв. 2018 10:49
27 черв. 2018 10:49
Електронний підпис 27 черв. 2018 10:53
Електронний підпис 27 черв. 2018 10:53
Електронний підпис 27 черв. 2018 10:53
Не вказано 14 лип. 2018 17:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
900 500,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 502,50 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Новоекономічна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області

Вас може зацікавити

Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний
Ім'я:
Кіяніченко Юлія Федорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380679714932 ЄДРПОУ:
38645054

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

501 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Брикети торф'яні, в Біг-бег, ДСТУ 2042-92; Брикети паливні Pini Kay, деревина листяних порід, група 1, ДСТУ 8358
Ім'я:
Олена Гугля
E-mail: [email protected] Телефон: +380577412753 ЄДРПОУ:
42409961

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 512 542,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Михалець
E-mail: [email protected] Телефон: 380635726402 ЄДРПОУ:
23018925

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

532 875,00 грн без ПДВ

Дивитись