Молоко та вершки (Молоко ультра пастеризоване 2,5% )
з 15 черв. 2018 13:57
до 4 лип. 2018 10:00
з 5 лип. 2018 13:44
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
1. Відмінити процедуру Відкритих торгів на закупівлю Молоко та вершки (Молоко ультра пастеризоване 2,5%) по коду ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-15-001616-a на підставі абз.3 ч.1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі»,
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 черв. 2018 13:24 | |
| Не вказано | 20 черв. 2018 13:23 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Молоко та вершки (Молоко ультра пастеризоване 2,5% )
Код ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
|
Кількість: 3 990 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 черв. 2018 14:07 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницька обласна дитяча клінічна лікарняВас може зацікавити
100 000,00 грн без ПДВ
Дивитись93 960,00 грн без ПДВ
Дивитись78 000,00 грн без ПДВ
Дивитись