поточні інформпослуги щодо приватизації (газети)

публікація у місцевій пресі (газета "Запорізька Січ") інформації про об'єкт приватизації (дату, час та місце проведення аукціону або конкурсу, ціну продажу, переможця конкурсу або аукціону, тощо), інформація щодо проведення конкурсу про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, оголошення про намір передати в оренду об'єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя

Очікувана вартість

99 600,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37573068
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69105, Запорізька область, Запоріжжя, пр.Соборний, 206
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Степанова Наталія Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380612131411
E-mail:
Факс:
+380612343338

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

поточні інформпослуги щодо приватизації (газети)

Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

23 січ. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 69105, Запорізька область, Запоріжжя, пр.-т.Соборний, 206

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 15 черв. 2018 13:42
Електронний підпис 15 січ. 2020 15:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
99 600,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Рибальченко Володимир Володимирович
Телефон: (0612)636974 ЄДРПОУ:
19280315

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 січ. 2020 11:02
Ліцензія 20 січ. 2020 11:01

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 20 січ. 2020 11:08
Електронний підпис 20 січ. 2020 11:12

Пропозиція

99 600,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради

Вас може зацікавити

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції на соціально важливі тематики для міста Києва)
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції на соціально важливі тематики для міста Києва)
Ім'я:
Лесенко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
25695762

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

127 290,00 грн без ПДВ

Дивитись
Рекламні та маркетингові послуги ( Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо можливості долучення до забезпечення оборони міста Києва через добровольчі формування територіальних громад, а саме: «Служити. Захищати. Підтримувати»)
Рекламні та маркетингові послуги ( Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо можливості долучення до забезпечення оборони міста Києва через добровольчі формування тери...
Ім'я:
Федченко Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380997302989 ЄДРПОУ:
25275442

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

118 152,50 грн без ПДВ

Дивитись
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо проведення онкоскринінгів та важливості регулярних профілактичних обстежень)
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо проведення онкоскринінгів та важливості регулярних профілактичних обстежень)
Ім'я:
Лесенко Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380442350787 ЄДРПОУ:
25695762

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

142 115,00 грн без ПДВ

Дивитись