Придбання, встановлення та облаштування дитячого ігрового комплексу "Три мушкетери" вул. Перемоги 3А, 3Б.
Придбання, встановлення та облаштування дитячого ігрового комплексу "Три мушкетери" вул. Перемоги 3А, 3Б.
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
були порушення строків подання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 черв. 2018 11:08 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Придбання, встановлення та облаштування дитячого ігрового комплексу "Три мушкетери" вул. Перемоги 3А, 3Б.
Код ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
|
Кількість: 1 комплекти |
Період доставки:
до 1 серп. 2018
|
Місце доставки: Україна, 67701, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Ізмаїльська, буд 46 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 черв. 2018 09:21 | |
| Електронний підпис | 11 черв. 2018 09:22 |
Пропозиція
66 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської міської радиВас може зацікавити
105 833,33 грн без ПДВ
Дивитись