ДК 021:2015 - 90510000-5 (Послуги з поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація тощо), які утворюються в результаті господарської діяльності)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 25 трав. 2018 09:50
до 30 трав. 2018 12:00
з 30 трав. 2018 12:00
до 2 черв. 2018 18:00
з 4 черв. 2018 13:51
до 4 черв. 2018 14:12
з 4 черв. 2018 14:12
до 6 черв. 2018 13:47
з 6 черв. 2018 13:47
до 2 лип. 2018 14:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація тощо), які утворюються в результаті господарської діяльності
Код ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 черв. 2018 14:12 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 14:12 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 25 трав. 2018 09:50 | |
| Електронний підпис | 25 трав. 2018 09:51 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 1 черв. 2018 16:29 |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Електронний підпис | 1 черв. 2018 16:29 | |
| Електронний підпис | 1 черв. 2018 16:29 | |
|
|
||
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
|
|
||
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 14:31 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:28 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 6 черв. 2018 13:45 | |
| Електронний підпис | 6 черв. 2018 13:46 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:23 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:23 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:23 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 16:47 | |
| Не вказано | 1 черв. 2018 15:54 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 черв. 2018 13:47 | |
| Протокол розгляду | 6 черв. 2018 13:47 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 2 лип. 2018 14:38 | |
| Електронний підпис | 2 лип. 2018 14:40 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
50 000,00 грн без ПДВ
Дивитись35 416,67 грн без ПДВ
Дивитись48 851,38 грн без ПДВ
Дивитись