ДК 021:2015 код 44210000-5 – Конструкції та їх частини (Понтон збірний)

Очікувана вартість

483 300,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 трав. 2018 18:55

до 26 черв. 2018 19:00

Аукціон

з 27 черв. 2018 15:18

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 трав. 2018 18:55 – 26 черв. 2018 19:00
Початок аукціону:
27 черв. 2018 15:18
Період уточнень:
23 трав. 2018 18:55 – 16 черв. 2018 19:00
Відповіді на питання до:
26 черв. 2018 19:00
Оскарження умов тендера:
23 трав. 2018 18:55 – 22 черв. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 черв. 2018 17:52

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

У зв’язку із виявленими порушеннями порядку оприлюднення оголошення про проведення закупівлі, а саме: несвоєчасне опублікування змін до річного плану у даній публічній закупівлі, згідно до статті 31 Закону України «Про публічну закупівлю», необхідно провести скасування даної процедури торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 черв. 2018 13:36
Електронний підпис 23 черв. 2018 13:42

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
19086895
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Данило Назаров
Володіння мовою:
Телефон:
+380503402147
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Понтон збірний

Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 1 вер. 2018

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Січеславська набережна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 23 трав. 2018 18:55
Технічні специфікації 23 трав. 2018 18:55
Кошторис 23 трав. 2018 18:55
Не вказано 19 черв. 2018 17:52
Не вказано 15 черв. 2018 17:51
Проєкт договору 23 трав. 2018 18:55
Електронний підпис 23 трав. 2018 18:56
Електронний підпис 23 трав. 2018 18:56
Електронний підпис 23 трав. 2018 18:56
Електронний підпис 23 трав. 2018 18:56
Документи закупівлі 23 трав. 2018 18:55
Документи закупівлі 23 трав. 2018 18:55
Кваліфікаційні критерії 23 трав. 2018 18:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
483 300,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 833,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Міські причали" Дніпровської міської ради

Вас може зацікавити

Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Ім'я:
Данііл Стрекачов
E-mail: [email protected] Телефон: +380676120295 ЄДРПОУ:
45264204

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

779 521,00 грн без ПДВ

Дивитись
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Ім'я:
Світлана Губіч
E-mail: [email protected] Телефон: +380978316507 ЄДРПОУ:
42155106

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

488 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ангар збірно-розбірний, каркасно-тентовий , утеплений
Ангар збірно-розбірний, каркасно-тентовий , утеплений
Ім'я:
Скринецька Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380935373915 ЄДРПОУ:
04325974

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

473 583,33 грн без ПДВ

Дивитись