Нафта і дистиляти (бензин та дизпаливо в талонах)
з 17 трав. 2018 14:39
до 4 черв. 2018 10:00
з 5 черв. 2018 15:56
до 5 черв. 2018 16:35
з 5 черв. 2018 16:35
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
1. Відмінити процедуру Відкритих торгів на закупівлю Нафта і дистиляти (бензин та дизпаливо в талонах) ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-17-001497-a підставі абз.1 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі».
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 20 черв. 2018 12:33 | |
| Електронний підпис | 20 черв. 2018 12:34 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Нафта і дистиляти (бензин та дизпаливо в талонах)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 15 190 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 17 трав. 2018 14:39 | |
| Технічні специфікації | 17 трав. 2018 14:39 | |
| Проєкт договору | 17 трав. 2018 14:39 | |
| Не вказано | 5 черв. 2018 16:35 | |
| Не вказано | 5 черв. 2018 16:35 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 17 трав. 2018 14:42 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:57 | |
| Цінова пропозиція | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Цінова пропозиція | 7 черв. 2018 00:10 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:57 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 | |
| Не вказано | 4 черв. 2018 09:47 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 11 черв. 2018 16:51 | |
| Витяг з реєстру | 5 черв. 2018 16:35 | |
| Електронний підпис | 11 черв. 2018 16:52 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 1 черв. 2018 11:02 |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Електронний підпис | 1 черв. 2018 11:02 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 | |
| Технічні специфікації | 1 черв. 2018 10:04 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Цінова пропозиція | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Технічні специфікації | 31 трав. 2018 15:29 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 трав. 2018 15:29 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 черв. 2018 09:21 |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Електронний підпис | 4 черв. 2018 09:21 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Технічні специфікації | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:20 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Цінова пропозиція | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 черв. 2018 09:03 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницька обласна дитяча клінічна лікарняВас може зацікавити
264 650,00 грн без ПДВ
Дивитись218 750,00 грн без ПДВ
Дивитись269 708,33 грн без ПДВ
Дивитись