Послуги з шиномонтажу коліс автотранспорту

Повторні відкриті торги. Перші від 04.04.2018р. (ID: UA-2018-04-04-002339-a). 944 послуги

Очікувана вартість

30 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 трав. 2018 17:44

до 23 трав. 2018 20:00

Аукціон

з 24 трав. 2018 14:18

до 24 трав. 2018 14:39

Кваліфікація

з 24 трав. 2018 14:39

до 8 черв. 2018 19:37

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 трав. 2018 17:44 – 23 трав. 2018 20:00
Початок аукціону:
24 трав. 2018 14:18 – 24 трав. 2018 14:39
Період уточнень:
8 трав. 2018 17:44 – 13 трав. 2018 20:00
Відповіді на питання до:
23 трав. 2018 20:00
Оскарження умов тендера:
8 трав. 2018 17:44 – 19 трав. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 трав. 2018 17:45

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40108667
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18036, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Смілянська , буд. 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген Вишневський
Володіння мовою:
Телефон:
+380472393265
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з шиномонтажу коліс автотранспорту

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

944 послуга

Період доставки:

до 2 лип. 2018

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, м.Черкаси, На СТО в м. Черкаси (адресу назначає Учасник)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 трав. 2018 17:45
Документи закупівлі 8 трав. 2018 17:44
Не вказано 24 трав. 2018 14:39
Не вказано 24 трав. 2018 14:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
30 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
300,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Неля Попович
E-mail: [email protected] Телефон: +380984609480 ЄДРПОУ:
2575602182

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00
Не вказано 22 трав. 2018 19:00

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 24 трав. 2018 14:40
Електронний підпис 1 черв. 2018 19:28
Протокол розгляду 1 черв. 2018 19:25
Протокол розгляду 1 черв. 2018 19:25

Пропозиція

27 100,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Владимир Шпилевой
E-mail: [email protected] Телефон: +380964888883 ЄДРПОУ:
2907101753

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05
Не вказано 23 трав. 2018 10:05

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 8 черв. 2018 19:37
Електронний підпис 8 черв. 2018 19:37
Витяг з реєстру 1 черв. 2018 19:28
Протокол розгляду 8 черв. 2018 19:37

Пропозиція

27 242,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт МАЗ-6312С3 КС-55727-С-12, шасі Y3M6312C3H0000096) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт МАЗ-6312С3 КС-55727-С-12, шасі Y3M6312C3H0000096) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслу...
Ім'я:
Двараковський Володимир Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
14321765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

37 298,40 грн з ПДВ

Дивитись
Технічне обслуговування і ремонт автомобілю Volkswagen Caddi-Kombi-life 1,9 МКПП VIN: WV2ZZZ2KZ5X031185 2004 року випуску, в тому числі запасні частини
Технічне обслуговування і ремонт автомобілю Volkswagen Caddi-Kombi-life 1,9 МКПП VIN: WV2ZZZ2KZ5X031185 2004 року випуску, в тому числі запасні частини
Ім'я:
Микола Мартиненко
E-mail: [email protected] Телефон: +380933304491 ЄДРПОУ:
26613898
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

37 825,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мот...
Ім'я:
Двараковський Володимир Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
14321765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

53 121,00 грн з ПДВ

Дивитись