Міорелаксанти для наркозу (Atracurium 10мг/мл по 2,5мл №5, Atracurium 10мг/мл по 5мл №5, Thiopental 1г №1, Sevoflurane 100% по 250мл №1, Propofol 10мг/мл по 20мл №5)

Замовник оголошує відкриті торги згідно до зареєстрованих в Україні та включених до Національного переліку лікарських засобів

Очікувана вартість

141 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 трав. 2018 13:47

до 21 трав. 2018 13:52

Аукціон

з 22 трав. 2018 11:11

до 22 трав. 2018 11:32

Кваліфікація

з 22 трав. 2018 11:32

до 24 трав. 2018 12:27

Пропозиції розглянуто

з 24 трав. 2018 12:27

до 5 черв. 2018 08:46

Подання пропозицій:
2 трав. 2018 13:47 – 21 трав. 2018 13:52
Початок аукціону:
22 трав. 2018 11:11 – 22 трав. 2018 11:32
Період уточнень:
2 трав. 2018 13:47 – 11 трав. 2018 13:52
Відповіді на питання до:
21 трав. 2018 13:52
Оскарження умов тендера:
2 трав. 2018 13:47 – 17 трав. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 трав. 2018 11:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38407277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68600, Одеська область, м Ізмаїл, проспект Суворова 68
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щокіна Жанна Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380484120591
E-mail:
Факс:
+380484120207

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Atracurium 10мг/мл по 2,5мл №5

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Atracurium

Кількість:

90 уп

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68
2

Atracurium 10мг/мл по 5мл №5

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Atracurium

Кількість:

60 уп

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68
3

Thiopental 1г №1

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Thiopental

Кількість:

740 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68
4

Sevoflurane 100% по 250мл №1

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Sevoflurane

Кількість:

8 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68
5

Propofol 10мг/мл по 20мл №5

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Propofol

Кількість:

40 уп

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, пр. Суворова, 68

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 2 трав. 2018 13:47
Документи закупівлі 2 трав. 2018 13:47
Електронний підпис 2 трав. 2018 13:49
Електронний підпис 2 трав. 2018 13:49
Не вказано 22 трав. 2018 11:32
Не вказано 22 трав. 2018 11:32
Не вказано 4 трав. 2018 10:52

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
141 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
705,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Надежда Сокол
E-mail: [email protected] Телефон: +380443373005 Веб сайт: ЄДРПОУ:
33239630

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 21 трав. 2018 11:18
Підтвердження відповідності 21 трав. 2018 11:18
Підтвердження відповідності 24 трав. 2018 13:45
Підтвердження відповідності 21 трав. 2018 11:18
Підтвердження відповідності 21 трав. 2018 11:18
Цінова пропозиція 21 трав. 2018 11:16
Підтвердження відповідності 21 трав. 2018 11:19

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 трав. 2018 12:26
Витяг з реєстру 22 трав. 2018 11:32
Електронний підпис 24 трав. 2018 12:27

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 черв. 2018 08:45
Електронний підпис 5 черв. 2018 08:46

Пропозиція

133 375,50 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Карпусь Світлана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380482429477 Факс:
+380482429477
ЄДРПОУ:
21033653
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 трав. 2018 16:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 трав. 2018 16:07
Технічні специфікації 18 трав. 2018 16:07
Електронний підпис 18 трав. 2018 16:08

Пропозиція

140 833,40 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Ізмаїльська міська центральна лікарня"

Вас може зацікавити

Зуклопентиксол розчин для ін'єкцій 200 мг/мл по 1 мл, Арипіпразол, таблетки, по 15 мг, Оланзапін, таблетки, по 10 мг, Вальпроєва кислота, таблетки, по 300 мг, Карбамазепін таблетки по 200 мг, Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 200 мг, Рисперидон, таблетки, по 2 мг, Рисперидон, розчин оральний, 1 мг/мл, по 100 мл, Рисперидон, таблетки, по 4 мг
Зуклопентиксол розчин для ін'єкцій 200 мг/мл по 1 мл, Арипіпразол, таблетки, по 15 мг, Оланзапін, таблетки, по 10 мг, Вальпроєва кислота, таблетки, по 300 мг, Карбамазепін таблетки по 200 мг, Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 200 мг, Рисперидон, таблет...
Ім'я:
Ніщеменко Катерина Русланівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382660856 Факс:
+380382660856
ЄДРПОУ:
23563160

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

84 649,54 грн без ПДВ

Дивитись
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 1000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 1000 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл
Ім'я:
Дарина Загоруйко
E-mail: [email protected] Телефон: +380938838803 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37027405
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 090,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олексик Антон Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380322755405 ЄДРПОУ:
01984263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

222 242,99 грн без ПДВ

Дивитись