ДК 021:2015: 30190000-7 (Канцелярські вироби)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 26 квіт. 2018 13:07
до 3 трав. 2018 14:00
з 3 трав. 2018 14:00
до 8 трав. 2018 18:00
з 8 трав. 2018 18:00
до 15 трав. 2018 11:28
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Канцелярські вироби
Код ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
|
Кількість: 7 855 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 квіт. 2018 13:08 | |
| Документи закупівлі | 26 квіт. 2018 13:07 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 15:32 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 трав. 2018 11:26 | |
| Електронний підпис | 15 трав. 2018 11:28 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
45 000,00 грн без ПДВ
Дивитись58 916,67 грн без ПДВ
Дивитись109 390,00 грн без ПДВ
Дивитись