код ДК 021:2015: 80510000-2 (Послуги зі спеціалізованого навчання працівників державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» з питань перевезення небезпечних вантажів та організації перевірки знань)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

70 200,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 25 квіт. 2018 13:54

до 2 трав. 2018 14:30

Прийом пропозицій

з 2 трав. 2018 14:30

до 7 трав. 2018 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 7 трав. 2018 18:00

до 8 трав. 2018 14:24

Пропозиції розглянуто

з 8 трав. 2018 14:24

до 25 трав. 2018 14:48

Подання пропозицій:
2 трав. 2018 14:30 – 7 трав. 2018 18:00
Період уточнень:
25 квіт. 2018 13:54 – 2 трав. 2018 14:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги зі спеціалізованого навчання працівників державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» з питань перевезення небезпечних вантажів та організації перевірки знань

Код ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів

Кількість:

15 чоловік

Період доставки:

до 30 вер. 2018

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 квіт. 2018 13:54
Документи закупівлі 25 квіт. 2018 13:54
Електронний підпис 25 квіт. 2018 13:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
70 200,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
702,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр з безпеки на транспорті"
E-mail: [email protected] Телефон: +380443530783 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35524836

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 трав. 2018 19:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 трав. 2018 14:20
Електронний підпис 8 трав. 2018 14:24

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 трав. 2018 14:48
Підписаний договір 25 трав. 2018 14:47

Пропозиція

70 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку
Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку
Ім'я:
Главін Максим Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 056 7933549 ЄДРПОУ:
40081237

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

64 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту
Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту
Ім'я:
Скробач О. М.
E-mail: [email protected] Телефон: 0322263022 ЄДРПОУ:
40081195

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

81 139,10 грн без ПДВ

Дивитись
Навчання з правил охорони праці - 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Навчання з правил охорони праці - 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Юлія Бєлова
E-mail: [email protected] Телефон: +380532567500 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08804689
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

42 676,67 грн без ПДВ

Дивитись