ДК 021:2015: 44830000-7 (Розчинники)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 23 квіт. 2018 13:16
до 26 квіт. 2018 12:00
з 26 квіт. 2018 12:00
до 3 трав. 2018 17:00
з 4 трав. 2018 15:09
до 4 трав. 2018 15:36
з 4 трав. 2018 15:36
до 10 трав. 2018 14:02
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Розчинники
Код ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
|
Кількість: 680 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 23 квіт. 2018 13:16 | |
| Електронний підпис | 23 квіт. 2018 13:17 | |
| Не вказано | 4 трав. 2018 15:36 | |
| Не вказано | 4 трав. 2018 15:36 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 трав. 2018 09:53 | |
| Не вказано | 8 трав. 2018 15:16 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 трав. 2018 13:59 | |
| Не вказано | 10 трав. 2018 13:57 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 12:50 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 трав. 2018 14:00 | |
| Електронний підпис | 10 трав. 2018 14:01 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 | |
| Не вказано | 3 трав. 2018 13:32 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 трав. 2018 14:02 | |
| Не вказано | 10 трав. 2018 14:02 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
18 186,93 грн без ПДВ
Дивитись29 420,07 грн без ПДВ
Дивитись49 933,33 грн без ПДВ
Дивитись