ДК 021:2015: 79410000-1 (Визначення кількості вантажу сульфату амонію)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

18 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 20 квіт. 2018 14:08

до 24 квіт. 2018 16:00

Прийом пропозицій

з 24 квіт. 2018 16:00

до 26 квіт. 2018 16:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 26 квіт. 2018 16:00

до 2 трав. 2018 13:24

Пропозиції розглянуто

з 2 трав. 2018 13:24

до 16 трав. 2018 14:06

Подання пропозицій:
24 квіт. 2018 16:00 – 26 квіт. 2018 16:00
Період уточнень:
20 квіт. 2018 14:08 – 24 квіт. 2018 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Визначення кількості вантажу сульфату амонію

Код ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 квіт. 2018 14:09
Документи закупівлі 20 квіт. 2018 14:08

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
180,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Володимир Гребенюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380503371035 ЄДРПОУ:
14367709

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23
Не вказано 25 квіт. 2018 15:23

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 трав. 2018 13:24
Протокол розгляду 2 трав. 2018 13:23

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 трав. 2018 14:02
Електронний підпис 16 трав. 2018 14:06

Пропозиція

18 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Послуги з оцінки майна об’єкта малої приватизації державної власності
Послуги з оцінки майна об’єкта малої приватизації державної власності
Ім'я:
Наталія Іванів
E-mail: [email protected] Телефон: +380974290855 ЄДРПОУ:
42899921

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуги з оцінки об’єкта малої приватизації – окреме майно - нежитлова будівля ветеринарної медицини, сарай, туалет, колодязь, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Лучанки, вул. Устя 1, 32)
79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуги з оцінки об’єкта малої приватизації – окреме майно - нежитлова будівля ветеринарної медицини, сарай, туалет, колодязь, що знаходиться за адресою: Житомирська область...
Ім'я:
Артем Міщенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380362684007 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42956062

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (послуги з незалежної оцінки об’єкта малої приватизації окреме майно - будівля ветлікарні у складі: ветлікарня літ. «А-1» загальною площею 171,3 кв.м, сарай літ. «Б-1», вбиральня літ. «В-1» адреса: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Краснопіль, вул. Іванопільська, 52 )
79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (послуги з незалежної оцінки об’єкта малої приватизації окреме майно - будівля ветлікарні у складі: ветлікарня літ. «А-1» загальною площею 171,3 кв.м, сарай літ. «Б-1», вбира...
Ім'я:
Артем Міщенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380362684007 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42956062

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 000,00 грн без ПДВ

Дивитись