Дизельне паливо (скретч-картки) або "еквівалент"

Детальний опис товару наведено в додатку 1 до Оголошення про проведення закупівлі.

Очікувана вартість

26 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 19 квіт. 2018 13:29

до 24 квіт. 2018 14:00

Прийом пропозицій

з 24 квіт. 2018 14:00

до 27 квіт. 2018 14:30

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 27 квіт. 2018 14:30

до 27 квіт. 2018 15:09

Пропозиції розглянуто

з 27 квіт. 2018 15:09

до 3 трав. 2018 11:09

Подання пропозицій:
24 квіт. 2018 14:00 – 27 квіт. 2018 14:30
Період уточнень:
19 квіт. 2018 13:29 – 24 квіт. 2018 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02541823
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 53630, Дніпропетровська обл., Дніпро, Дніпропетровська область, Покровський район, село Олександрівка, вулиця Шкільна, 10
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Карасєвич Євгенія
Володіння мовою:
Телефон:
+380665270731
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельне паливо (скретч-картки) або "еквівалент"

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

1 000 л

Період доставки:

3 трав. 2018 – 21 трав. 2018

Місце доставки:

Україна, 53630, Дніпропетровська обл., Олександрівка, Шкільна, 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 квіт. 2018 13:28
Не вказано 19 квіт. 2018 13:29
Електронний підпис 19 квіт. 2018 13:29
Не вказано 19 квіт. 2018 13:28
Не вказано 19 квіт. 2018 13:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
26 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
130,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380676225453 ЄДРПОУ:
41449359
47
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46
Не вказано 27 квіт. 2018 07:46

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 квіт. 2018 15:09

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 3 трав. 2018 11:09

Пропозиція

25 500,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ордена "Знак Пошани" вище професійне училище № 75

Вас може зацікавити

Ім'я:
Боровська-Дюдіна Інна Геннадіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380965382272 ЄДРПОУ:
03188435

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 267,00 грн без ПДВ

Дивитись
Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), АЗС BVS, талон)
Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (Євро 5), АЗС BVS, талон)
Ім'я:
Наталія ДЕМ'ЯНЕНКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380535553247 ЄДРПОУ:
13929003

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 850,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Стефанишин
E-mail: [email protected] Телефон: +38679454485 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41922404
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 147,25 грн без ПДВ

Дивитись