Реконструкція стадіону КПНЗ «Міська КДЮСШ» (перша черга), за адресою: м. Слов'янськ, вул. Григорія Данилевського, 114б

Очікувана вартість

10 299 275,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 18 квіт. 2018 09:56

до 4 трав. 2018 00:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 квіт. 2018 09:56 – 4 трав. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
18 квіт. 2018 09:56 – 24 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
4 трав. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
18 квіт. 2018 09:56 – 30 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 квіт. 2018 09:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

оголошення торгів UA-2018-04-18-000367-a 18.04.2018 року було виконано с порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 квіт. 2018 11:56

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32975817
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, Донецька область, 84109, Донецька обл, м. Слов'янськ, вул. Вокзальна, 59
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Інна Панченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380953909169
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Реконструкція стадіону КПНЗ «Міська КДЮСШ» (перша черга), за адресою: м. Слов'янськ, вул. Григорія Данилевського, 114б

Реконструкція стадіону КПНЗ «Міська КДЮСШ» (перша черга), за адресою: м. Слов'янськ, вул. Григорія Данилевського, 114б

Перейти до лоту

Очікувана вартість

10 299 275,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 18 квіт. 2018 09:58
Електронний підпис 18 квіт. 2018 09:59
Документи закупівлі 18 квіт. 2018 09:58
Документи закупівлі 18 квіт. 2018 09:58
Документи закупівлі 18 квіт. 2018 09:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 299 275,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
50 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська комплексна дитячо – юнацька спортивна школа»

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт із заміни системи електропостачання в корпусі №2 КЗ ЛОР "Львівський геріатричний пансіонат" за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів
Капітальний ремонт із заміни системи електропостачання в корпусі №2 КЗ ЛОР "Львівський геріатричний пансіонат" за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів
Ім'я:
Ярослав Кособуцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380664637567 ЄДРПОУ:
03188955

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 840 414,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №14335) в КП "Царичанська центральна лікарня" Царичанської селищної ради, за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Царичанська, 134а (ДК 021:2015: 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація»)
Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття №14335) в КП "Царичанська центральна лікарня" Царичанської селищної ради, за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Царичанка, вул. Царичанська, 134а (ДК 021...
Ім'я:
Олексій Кіріченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380665741191 ЄДРПОУ:
01989585
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 706 664,86 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку в м.Ірпінь Бучанського району, Київської області по вул. Миру, 2-Б, який постраждав внаслідок військової агресії російської федерації проти України (в т.ч. проектування). Коригування
Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку в м.Ірпінь Бучанського району, Київської області по вул. Миру, 2-Б, який постраждав внаслідок військової агресії російської федерації проти України (в т.ч. проектування). Коригування
Ім'я:
Дмитрій Багінський
E-mail: [email protected] Телефон: +380459763090 ЄДРПОУ:
05408846
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 643 656,70 грн без ПДВ

Дивитись