ДК 021:2015: 30190000-7 (Канцелярські вироби)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

56 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 17 квіт. 2018 12:01

до 20 квіт. 2018 15:00

Прийом пропозицій

з 20 квіт. 2018 15:00

до 24 квіт. 2018 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 квіт. 2018 15:00 – 24 квіт. 2018 18:00
Період уточнень:
17 квіт. 2018 12:01 – 20 квіт. 2018 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Канцелярські вироби

Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Кількість:

7 855 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 квіт. 2018 12:01
Електронний підпис 17 квіт. 2018 12:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
56 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
560,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Вареник Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: 380672602957 ЄДРПОУ:
44672934

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:
Івшина Катерина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380501507175 ЄДРПОУ:
38960518

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

58 916,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Семенюк Аріна Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380932947729 ЄДРПОУ:
14321481
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

109 390,00 грн без ПДВ

Дивитись