Лікарські засоби (Лот № 1 - Amiodarone 50 мг/мл по 3мл. №10, Atropine 1мг/мл по 1мл №10, Bupivacaine 5мг/мл по 10мл. №10, Verapamil 2,5мг/мл по 2мл №10, Aqua pro injectioni по 5мл. №10, Haloperidol 5мг/мл по 1мл №10, Heparin 5000 МО/мл по 1мл №5, Hydrocortisone 2,5% по 2мл. №10, Calcium gluconate 100мг/мл по 5мл №10, Dexamethasone 4мг/мл по 1мл №5, Dopamine 40мг/мл по 5мл №10, Drotaverine 20мг/мл по 2мл. №5, Interferon alfa-2b 1 000 000 МО №10, Potassium chloride 75мг/мл по 20мл, Calcium gluconate 100мг/мл по 10мл №10, Clotrimazole 1% по 25г., Caffeine and sodium benzoate 100мг/мл по 1мл №10, Caffeine and sodium benzoate 200мг/мл по 1мл №10, Lidocaine 20мг/мл по 2мл. №10, Magnesium sulfate 250мг/мл по 10мл №10, Metamizole sodium 500мг/мл по 2мл. №10, Metamizole sodium 500мг/мл по 1мл. №10, Metoclopramide 5мг/мл по 2мл. №10, Naloxone 0,4мг/мл по 1мл. №10, Thiosulfate 300мг/мл по 5мл №10, Neostigmine 0,5мг/мл по 1мл. №10, Oxytocin 5 МО по 1мл. №10, Omeprazole 40мг №1, Ondansetron 2мг/мл по 4мл №5, Paracetamol 10мг/мл по 100мл, Prednisolone 30мг/мл по 1мл №5, Salbutamol 100мкг/доза 200 доз, Theophylline 20мг/мл по 5мл №10, Tranexamic acid 50мг/мл по 10мл №10, Phenylephrine 10мг/мл по 1мл №10, Furosemide 10мг/мл по 2мл №10, Chlorpromazine 25мг/мл по 2мл. №10, Epinephrine 1,82 мг/мл по 1мл. №10, Amikacin 0,5г., Gentamicin 40мг/мл по 2мл №10, Levofloxacin 5мг/мл по 100мл. Linezolid 2мг/мл по 300мл, Meropenem 1,0г №1, Metronidazole 0,5% по 100мл, Fosfomycin 3,0г №1, Cefazolin 1,0г №10, Cefotaxime 1г №10, Cefepime 1г №1, Ceftazidime 1г №10, Ceftriaxone 1г №10, Insulin (human) 100 МО/мл по 10мл. №1, Insulin (human) 100 МО/мл по 10мл №1; Лот № 2 - Glucose 10% по 200мл., Glucose 40% по 20мл. №10, Glucose 5% по 200мл., Mannitol 150мг/мл по 200мл., Sodium chloride 9мг/мл по 5мл №10, Sodium chloride 0,9% по 100мл, Sodium chloride 0,9% по 200мл,)

Замовник оголошує відкриті торги згідно до зареєстрованих в Україні та включених до Національного переліку лікарських засобів

Очікувана вартість

338 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 13 квіт. 2018 15:24

до 30 квіт. 2018 15:29

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 квіт. 2018 15:24 – 30 квіт. 2018 15:29
Період уточнень:
13 квіт. 2018 15:24 – 20 квіт. 2018 15:29
Відповіді на питання до:
30 квіт. 2018 15:29
Оскарження умов тендера:
13 квіт. 2018 15:24 – 26 квіт. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
13 квіт. 2018 15:27

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38407277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68600, Одеська область, м Ізмаїл, проспект Суворова 68
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щокіна Жанна Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380484120591
E-mail:
Факс:
+380484120207

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот № 1 - Amiodarone 50 мг/мл по 3мл. №10, Atropine 1мг/мл по 1мл №10, Bupivacaine 5мг/мл по 10мл. №10, Verapamil 2,5мг/мл по 2мл №10, Aqua pro injectioni по 5мл. №10, Haloperidol 5мг/мл по 1мл №10, Heparin 5000 МО/мл по 1мл №5, Hydrocortisone 2,5% по 2мл. №10, Calcium gluconate 100мг/мл по 5мл №10, Dexamethasone 4мг/мл по 1мл №5, Dopamine 40мг/мл по 5мл №10, Drotaverine 20мг/мл по 2мл. №5, Interferon alfa-2b 1 000 000 МО №10, Potassium chloride 75мг/мл по 20мл, Calcium gluconate 100мг/мл по 10мл №10, Clotrimazole 1% по 25г., Caffeine and sodium benzoate 100мг/мл по 1мл №10, Caffeine and sodium benzoate 200мг/мл по 1мл №10, Lidocaine 20мг/мл по 2мл. №10, Magnesium sulfate 250мг/мл по 10мл №10, Metamizole sodium 500мг/мл по 2мл. №10, Metamizole sodium 500мг/мл по 1мл. №10, Metoclopramide 5мг/мл по 2мл. №10, Naloxone 0,4мг/мл по 1мл. №10, Thiosulfate 300мг/мл по 5мл №10, Neostigmine 0,5мг/мл по 1мл. №10, Oxytocin 5 МО по 1мл. №10, Omeprazole 40мг №1, Ondansetron 2мг/мл по 4мл №5, Paracetamol 10мг/мл по 100мл, Prednisolone 30мг/мл по 1мл №5, Salbutamol 100мкг/доза 200 доз, Theophylline 20мг/мл по 5мл №10, Tranexamic acid 50мг/мл по 10мл №10, Phenylephrine 10мг/мл по 1мл №10, Furosemide 10мг/мл по 2мл №10, Chlorpromazine 25мг/мл по 2мл. №10, Epinephrine 1,82 мг/мл по 1мл. №10, Amikacin 0,5г., Gentamicin 40мг/мл по 2мл №10, Levofloxacin 5мг/мл по 100мл. Linezolid 2мг/мл по 300мл, Meropenem 1,0г №1, Metronidazole 0,5% по 100мл, Fosfomycin 3,0г №1, Cefazolin 1,0г №10, Cefotaxime 1г №10, Cefepime 1г №1, Ceftazidime 1г №10, Ceftriaxone 1г №10, Insulin (human) 100 МО/мл по 10мл. №1, Insulin (human) 100 МО/мл по 10мл №1

Перейти до лоту

Очікувана вартість

311 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
2

Лот № 2 - Glucose 10% по 200мл., Glucose 40% по 20мл. №10, Glucose 5% по 200мл., Mannitol 150мг/мл по 200мл., Sodium chloride 9мг/мл по 5мл №10, Sodium chloride 0,9% по 100мл, Sodium chloride 0,9% по 200мл

Перейти до лоту

Очікувана вартість

27 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 квіт. 2018 15:27

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
338 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Ізмаїльська міська центральна лікарня"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ліна Маковецька
E-mail: [email protected] Телефон: +38631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

462 616,82 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»
Ім'я:
Желєзний Костянтин
E-mail: [email protected] Телефон: +380443651928 ЄДРПОУ:
45013109
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 950,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Михайляк Леся Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380982273029 Факс:
+380434122410
ЄДРПОУ:
01982488

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

591 677,70 грн без ПДВ

Дивитись