Медичні матеріали.
Тендерна документація затверджена рішенням тендерного комітету №126 від 05.04.2018 року. Повторна процедура відкриті торги.
До участі у процедурі закупівлі , оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2018-03-19-002276-с ,було подано менше двох
з 5 квіт. 2018 13:04
до 23 квіт. 2018 10:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот №1- 6 найменувань Перейти до лоту |
Очікувана вартість 80 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 2 |
Лот №2- 50 найменувань Перейти до лоту |
Очікувана вартість 300 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 квіт. 2018 13:04 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної радиВас може зацікавити
366 829,00 грн без ПДВ
Дивитись302 149,50 грн без ПДВ
Дивитись190 000,00 грн без ПДВ
Дивитись