природний газ

Очікувана вартість

175 114,22 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

неможливість усунення порушень, що виникли у порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури звіт про укладений договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 бер. 2018 11:21

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24171387
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 34642, Рівненська область, Прислуч Березнівського району, вул.Андріївська,91
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Романович Микола Федорович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380365335721
E-mail:
Факс:
+380365335721

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

16 352 тис м.куб

Період доставки:

до 31 бер. 2018

Місце доставки:

Україна, 34642, Рівненська область, Березнівський район с.Прислуч вул.Андріївська,91, с.Хотин вул.Поліська.72а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 бер. 2018 17:18

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
175 114,22 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кошельник Леонід Володимирович
Телефон: (0362)28-07-36 ЄДРПОУ:
39589441

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 бер. 2018 17:25
Не вказано 27 бер. 2018 17:24

Пропозиція

175 114,22 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Валентина Мергель
E-mail: [email protected] Телефон: 380665455917 ЄДРПОУ:
20557561

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

277 104,75 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Петросян
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26242249

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

211 033,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись