Комплексне обслуговування виробів медичного устаткування ( цифровий рентгендіагностичний комплекс РУМ-20М)

Очікувана вартість

19 800,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Прикріплено повідомлення про намір укласти договір, яке не відповідає даній закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 бер. 2018 15:31

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22398210
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81000, Львівська область, Яворів, вул. Лозинського, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лопачак Ірина Зениславівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380325923058
E-mail:
Факс:
+380325921252

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплексне обслуговування виробів медичного устаткування ( цифровий рентгендіагностичний комплекс РУМ-20М)

Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Кількість:

10 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 81000, Львівська область, Яворівський р-н, м.Яворів вул.Лозинського,4

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
19 800,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кіщак Ігор Михайлович
Телефон: 0322523148 ЄДРПОУ:
37965080

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 бер. 2018 15:13
Ліцензія 26 бер. 2018 15:08

Пропозиція

19 800,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Яворівська центральна районна лікарня

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Черепеня
E-mail: [email protected] Телефон: +380956125426 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01983134
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Технічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Технічне обслуговування TMS 4 (мобільна рентгенографічна система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:
Тетяна Данильченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05519480
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 416,67 грн без ПДВ

Дивитись
Технічне обслуговування TCA 6R (мобільна рентгенівська система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Технічне обслуговування TCA 6R (мобільна рентгенівська система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:
Тетяна Данильченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05519480
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 416,67 грн без ПДВ

Дивитись