ДК 021-2015: 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)».
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 22 бер. 2018 17:19
до 28 бер. 2018 09:30
з 28 бер. 2018 10:00
до 2 квіт. 2018 14:00
з 3 квіт. 2018 13:41
до 3 квіт. 2018 14:02
з 3 квіт. 2018 14:02
до 12 квіт. 2018 09:28
з 12 квіт. 2018 09:28
до 24 квіт. 2018 12:34
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Моноблок, персональний комп’ютер
Код ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Код:
000 Не визначено
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки:
до 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Богдана Хмельницького, 6 (другий поверх), м. Краматорськ, Донецька обл. |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 22 бер. 2018 17:19 | |
| Не вказано | 3 квіт. 2018 14:02 | |
| Не вказано | 3 квіт. 2018 14:02 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 22 бер. 2018 17:19 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 квіт. 2018 10:39 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 11:49 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Цінова пропозиція | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Електронний підпис | 2 квіт. 2018 10:39 | |
| Електронний підпис | 2 квіт. 2018 10:39 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 11:49 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
| Підтвердження відповідності | 2 квіт. 2018 10:36 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 11 квіт. 2018 17:11 | |
| 11 квіт. 2018 17:09 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 30 бер. 2018 17:22 | |
| Підтвердження відповідності | 30 бер. 2018 17:22 | |
| Підтвердження відповідності | 30 бер. 2018 17:22 | |
| Підтвердження відповідності | 30 бер. 2018 17:22 | |
| Підтвердження відповідності | 30 бер. 2018 17:22 | |
| Підтвердження відповідності | 30 бер. 2018 17:22 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 12 квіт. 2018 09:24 | ||
| Електронний підпис | 12 квіт. 2018 09:25 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 24 квіт. 2018 12:31 | |
| Електронний підпис | 24 квіт. 2018 12:33 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
180 000,00 грн з ПДВ
Дивитись187 333,33 грн без ПДВ
Дивитись103 333,35 грн без ПДВ
Дивитись