за кодом СРV за ДК 021:2015 -09130000-9 Нафта і дистиляти(бензин А-92 або еквівалент)

за кодом СРV за ДК 021:2015 -09130000-9 Нафта і дистиляти(бензин А-92 або еквівалент)

Очікувана вартість

378 625,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37928735
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93302, Луганська область, Попасна, вул. Миру, 151, приміщення 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Канзьоба Тетяна Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
380647431106
E-mail:
Факс:
380647432021

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Тендерним комітетом КУ «ПРЦПМСД», відповідно до покладених на нього зобов’язань, було двічі проведено відкриті торги на закупівлю за кодом СРV за ДК 021:2015 -09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92 або еквівалент) (тендер №1 –оголошення UA-2018-02-14-000015-с та тендер №2 – оголошення UA-2018-03-01-000809-а), але що разу було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників ( на момент розкриття не було жодної тендерної пропозиції), у відповідності до положень частини 1 статті 31 Закону, данна закупівля не відбувалась. Тому, відповідно до п.4 ч.2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі" - замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, тендерний комітет прийняв рішення застосувати переговорну процедуру (при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) у закупівлі За кодом СРV за ДК 021:2015 -09130000-9 Нафта і дистиляти(бензин А-92 або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

12 500 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 93302, Луганська область, Попасна, Миру, 151, прим.2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 бер. 2018 14:21
Не вказано 22 бер. 2018 14:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
378 625,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бишова Світлана Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380623855292 ЄДРПОУ:
38706876

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 бер. 2018 14:33
22 бер. 2018 14:26

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 6 квіт. 2018 13:00
Електронний підпис 6 квіт. 2018 13:16

Пропозиція

378 625,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Попаснянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Євгенія Попова
E-mail: [email protected] Телефон: +380980706521 ЄДРПОУ:
40359593
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

272 033,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Митрофанова Діана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380373626699 ЄДРПОУ:
04417518

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

321 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Гуляш
E-mail: [email protected] Телефон: +380312672599 ЄДРПОУ:
40314229

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись