Закупівля журналів та періодичних видань друкованих

Переговорна процедура закупівель журналів та періодичних видань друкованих, оскільки двічі не відбулися відкриті торги в системі "Прозоро"

Очікувана вартість

215 337,16 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02894548
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58010, Чернівецька область, Чернівці, Грушевського,1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Малий Олександр Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380372550933
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Газети, періодичні спеціалізовані та інші періодичні видання і журнали

Код ДК 021:2015: 22200000-2 Газети, періодичні спеціалізовані та інші періодичні видання і журнали

Кількість:

77 комплект

Період доставки:

2 квіт. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 58000, Чернівецька область, Чернівці, Грушевського, 1 та адреси зазначені в тендерній документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 бер. 2018 12:54
Технічні специфікації 22 бер. 2018 12:53

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
215 337,16 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Цюпак Я.С.
E-mail: [email protected] Телефон: 552932 ЄДРПОУ:
01189689

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 бер. 2018 13:00
22 бер. 2018 12:59

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 10 квіт. 2018 17:18
Електронний підпис 10 квіт. 2018 17:19
Електронний підпис 10 квіт. 2018 17:19

Пропозиція

215 337,16 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області