код ДК 021:2015: 19640000-4 (Пакети для сміття)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

10 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 21 бер. 2018 13:25

до 23 бер. 2018 16:00

Прийом пропозицій

з 23 бер. 2018 16:00

до 27 бер. 2018 16:30

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 бер. 2018 16:00 – 27 бер. 2018 16:30
Період уточнень:
21 бер. 2018 13:25 – 23 бер. 2018 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пакети для сміття

Код ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття

Кількість:

500 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 21 бер. 2018 13:25
Електронний підпис 21 бер. 2018 13:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
100,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Пакети для сміття, 35 л (50 шт) 8 мкм; Пакети для сміття, 60 л (40 шт) 20 мкм за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
Пакети для сміття, 35 л (50 шт) 8 мкм; Пакети для сміття, 60 л (40 шт) 20 мкм за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
Ім'я:
Макаренко Наталія Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380953878824 ЄДРПОУ:
01994698

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Пакети для сміття 35л, 100шт., 8мкм., тип HDPE
Пакети для сміття 35л, 100шт., 8мкм., тип HDPE
Ім'я:
Дмитро Шишко
E-mail: [email protected] Телефон: +380465831285 ЄДРПОУ:
02006403
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

20 000,00 грн без ПДВ

Дивитись