Здійснення адміністрування медичних послуг шляхом доступу до он-лайн сервісу "Медична інформаційна система "Регіональна інформаційна медична система "Медстар"

Очікувана вартість

90 816,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38916537
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 62103, Харківська область, місто Богодухів, вулиця Чернієнка,13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Денчик Олена Олегівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380575832142
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Створення профілю установи та кабінетів користувачів, як засобу активації доступу до комп'ютерної програми "РІМС"Медстар"

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 шт

Період доставки:

20 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 62103, Харківська область, Богодухів, Чернієнка, 13
2

Надання послуг по внесенню первинної інформації до Персонального кабінету

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 шт

Період доставки:

20 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 62103, Харківська область, Богодухів, Чернієнка, 13
3

Навчання у групах до 10 осіб, тестування та специфікація за результатами навчання

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

16 шт

Період доставки:

20 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 62103, Харківська область, Богодухів, Чернієнка, 13
4

Надання консультаційних послуг щодо отримання атестату відповідності КСЗІ

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 шт

Період доставки:

20 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 62103, Харківська область, Богодухів, Чернієнка, 13
5

Надання он-лайн доступу організіції до модулю "Портал запису", комп'ютерної програми "РІМС "Медстар"

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 шт

Період доставки:

20 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 62103, Харківська область, Богодухів, Чернієнка, 13
6

Надання он-лайн доступу користувачу до модулю "Амбулаторний прийом", комп'ютерної програми "РІМС "Медстар"

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

15 шт

Період доставки:

20 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 62103, Харківська область, Богодухів, Чернієнка, 13
7

Надання он-лайн доступу користувачу до модулю "Портал запису", комп'ютерної програми "РІМС "Медстар"

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 шт

Період доставки:

20 бер. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 62103, Харківська область, Богодухів, Чернієнка, 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 бер. 2018 15:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
90 816,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Торченко Михайло Михайлович
Телефон: 0577140080 ЄДРПОУ:
36625942

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 бер. 2018 15:57

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 бер. 2018 08:24

Пропозиція

90 816,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗОЗ "ЦПМСД Богодухівського району"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись