код ДК 021:2015 - 42660000-0 (Електроди зварювальні)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

122 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 20 бер. 2018 10:15

до 23 бер. 2018 16:00

Прийом пропозицій

з 23 бер. 2018 16:00

до 28 бер. 2018 16:00

Аукціон

з 29 бер. 2018 12:16

до 29 бер. 2018 13:13

Кваліфікація

з 29 бер. 2018 13:13

до 5 квіт. 2018 15:50

Пропозиції розглянуто

з 5 квіт. 2018 15:50

до 19 квіт. 2018 15:26

Подання пропозицій:
23 бер. 2018 16:00 – 28 бер. 2018 16:00
Початок аукціону:
29 бер. 2018 12:16 – 29 бер. 2018 13:13
Період уточнень:
20 бер. 2018 10:15 – 23 бер. 2018 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електроди зварювальні

Код ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання

Кількість:

2 430 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 бер. 2018 10:16
Документи закупівлі 20 бер. 2018 10:15
Не вказано 29 бер. 2018 13:13
Не вказано 29 бер. 2018 13:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
122 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 220,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Товариство з Обмеженою Відповідальністю "ЮНІК-СЕРВІС"
E-mail: [email protected] Телефон: +380673260306 ЄДРПОУ:
39753876

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 29 бер. 2018 14:47
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38
Не вказано 27 бер. 2018 18:38

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 квіт. 2018 16:43
Не вказано 3 квіт. 2018 16:40

Пропозиція

81 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Гудима Володимир Романович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322560333 Факс:
+380322560333
Веб сайт: ЄДРПОУ:
31362392

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 бер. 2018 15:35
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Електронний підпис 27 бер. 2018 15:35
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31
Не вказано 27 бер. 2018 15:31

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 квіт. 2018 16:44
Електронний підпис 3 квіт. 2018 16:44

Пропозиція

81 825,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВУТМАРК-УКРАЇНА»
E-mail: [email protected] Телефон: +380567870875 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38114320

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44
Не вказано 23 бер. 2018 16:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 квіт. 2018 15:46
Протокол розгляду 5 квіт. 2018 15:46
Електронний підпис 5 квіт. 2018 15:47

Пропозиція

83 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Найда Аліна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675481000 ЄДРПОУ:
40818699

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 бер. 2018 17:52
Не вказано 27 бер. 2018 17:52
Не вказано 27 бер. 2018 17:52
Не вказано 27 бер. 2018 17:52
Не вказано 27 бер. 2018 17:52
Не вказано 27 бер. 2018 17:52
Не вказано 27 бер. 2018 17:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 5 квіт. 2018 15:49
Електронний підпис 5 квіт. 2018 15:50

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 квіт. 2018 15:25
Підписаний договір 19 квіт. 2018 15:25

Пропозиція

84 840,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Денис Сидоров
E-mail: [email protected] Телефон: +380666887875, +380577811746 ЄДРПОУ:
38157804

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

93 470,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Частное Производственно- Коммерческое Предприятие "СЕВИД"
E-mail: [email protected] Телефон: +380552373458 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24757972

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 бер. 2018 13:57
Не вказано 26 бер. 2018 11:11
Не вказано 26 бер. 2018 11:11
Не вказано 26 бер. 2018 13:57
Не вказано 26 бер. 2018 11:11
Не вказано 26 бер. 2018 11:12

Пропозиція

94 600,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
ФОП Лук'ян Михайло Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: 067 4328912 Веб сайт: ЄДРПОУ:
2604312359
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50
Не вказано 28 бер. 2018 13:50

Пропозиція

105 321,84 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Бугаєвський Артур Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +38(073)032-48-60 Факс:
+38(073)032-48-60
ЄДРПОУ:
41615611

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12
Не вказано 27 бер. 2018 16:12

Пропозиція

114 595,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Зварювальне обладнання, приладдя та витратні матеріали
Зварювальне обладнання, приладдя та витратні матеріали
Ім'я:
Ігор Антонівський
E-mail: [email protected] Телефон: +380961617407 ЄДРПОУ:
08196534

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

147 322,10 грн з ПДВ

Дивитись
Паяльна станція (код 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Паяльна станція (код 42660000-0 — Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:
Сидоренко Павло
E-mail: [email protected] Телефон: 380961933759 ЄДРПОУ:
26639509
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 166,66 грн з ПДВ

Дивитись
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання.
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання.
Ім'я:
Станіслав Давидов
E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03327121
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

128 868,75 грн без ПДВ

Дивитись