Процедура відкритих торгів на закупівлю товару: ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Процедура відкритих торгів на закупівлю товару: ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
з 16 бер. 2018 10:28
до 2 квіт. 2018 09:00
з 3 квіт. 2018 13:09
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
В зв’язку з неможливістю усунути порушення, що виникли через порушення законодавства, а саме, в оголошенні про проведення процедури закупівлі не вказано про надання забезпечення тендерної пропозиції.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 бер. 2018 13:28 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Процедура відкритих торгів на закупівлю товару: ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Код:
000 Не визначено
|
Кількість: 55 000 м.куб. |
Період доставки:
2 квіт. 2018 – 31 груд. 2018
|
Місце доставки: Україна, 45100, Волинська область, РОЖИЩЕ, вул. Незалежності, 60 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 бер. 2018 10:29 | |
| Електронний підпис | 16 бер. 2018 10:29 | |
| Електронний підпис | 16 бер. 2018 10:29 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 16 бер. 2018 10:26 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Рожищенська міська радаВас може зацікавити
580 000,00 грн без ПДВ
Дивитись426 315,00 грн без ПДВ
Дивитись440 525,50 грн без ПДВ
Дивитись