код ДК 021:2015: 71630000-3 (Послуги з проведення експертного обстеження та технічного огляду портальних кранів («Альбатрос» №№ 1,7,9,11,19,70,74; «Альбрехт» № 23; «Ганц» №№ 17, 25, 30))

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

120 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 бер. 2018 11:38

до 14 бер. 2018 12:00

Прийом пропозицій

з 14 бер. 2018 12:00

до 17 бер. 2018 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 17 бер. 2018 18:00

до 22 бер. 2018 14:56

Пропозиції розглянуто

з 22 бер. 2018 14:56

до 4 квіт. 2018 16:36

Подання пропозицій:
14 бер. 2018 12:00 – 17 бер. 2018 18:00
Період уточнень:
7 бер. 2018 11:38 – 14 бер. 2018 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з проведення експертного обстеження та технічного огляду портальних кранів ("Альбатрос" №№ 1, 7, 9, 11, 19, 70, 74; "Альбрехт" № 23; "Ганц" №№17, 25, 30)

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

17 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 бер. 2018 11:40
Документи закупівлі 7 бер. 2018 11:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
120 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 200,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Андрей Мурнин
E-mail: [email protected] Телефон: +380503923275, +380482357396 ЄДРПОУ:
22460848

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2018 15:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Технічні специфікації 16 бер. 2018 15:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51
Цінова пропозиція 16 бер. 2018 15:51
Підтвердження відповідності 16 бер. 2018 15:51

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 бер. 2018 14:06
Електронний підпис 22 бер. 2018 14:56

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 квіт. 2018 16:36
Підписаний договір 4 квіт. 2018 16:35

Пропозиція

107 868,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Ім'я:
Тетяна Гомола
E-mail: [email protected] Телефон: +380459840791, +380507696917 ЄДРПОУ:
01994681

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Послуги з проведення чергової метрологічної повірки приладів обліку теплової енергії на об’єктах університету за кодом ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань»
«Послуги з проведення чергової метрологічної повірки приладів обліку теплової енергії на об’єктах університету за кодом ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань»
Ім'я:
Святослав Цимбрила
E-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02070987
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

204 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Діагностика (технічний огляд) антикригової системи в адміністративних будинках (код 71630000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Діагностика (технічний огляд) антикригової системи в адміністративних будинках (код 71630000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Конончук Світлана Никифорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:
26252302

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 886,33 грн без ПДВ

Дивитись