Медичні матеріали

Медичні матеріали

Очікувана вартість

1 085 886,80 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 7 бер. 2018 10:09

до 25 бер. 2018 00:00

Аукціон

з 26 бер. 2018 13:41

до 26 бер. 2018 14:02

Кваліфікація

з 26 бер. 2018 14:02

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
7 бер. 2018 10:09 – 25 бер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
26 бер. 2018 13:41 – 26 бер. 2018 14:02
Період уточнень:
7 бер. 2018 10:09 – 15 бер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
25 бер. 2018 00:00
Оскарження умов тендера:
7 бер. 2018 10:09 – 21 бер. 2018 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
7 бер. 2018 10:07

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

У зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме не накладено електронний цифровий підпис при оприлюдненні оголошення про відкриті торги.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 бер. 2018 14:00

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01993138
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 76014, Iвано-Франкiвська область, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, м.Івано-Франківськ вул.С.Бандери 23
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бойчук Віра Дмитрівна
Володіння мовою:
Телефон:
0342789023
E-mail:
Факс:
0342789017

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Медичні матеріали

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

3 835 од.

Період доставки:

11 квіт. 2018 – 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, 76014, Iвано-Франкiвська область, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, вул. С.Бандери,23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 7 бер. 2018 10:07
7 бер. 2018 10:07
Технічні специфікації 7 бер. 2018 10:07
Документи закупівлі 7 бер. 2018 10:07
Не вказано 7 бер. 2018 10:07
Не вказано 26 бер. 2018 14:02
Не вказано 26 бер. 2018 14:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 085 886,80 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 429,43 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Руслан Валерійович Ічкаленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380672320417 ЄДРПОУ:
2788308790

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 бер. 2018 17:32
Не вказано 23 бер. 2018 17:32
Не вказано 23 бер. 2018 17:32

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 26 бер. 2018 14:02

Пропозиція

1 080 863,22 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Юрій Бондаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380986097007 ЄДРПОУ:
3061821055

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 бер. 2018 19:58
Не вказано 22 бер. 2018 19:58
Не вказано 22 бер. 2018 19:58

Пропозиція

1 084 975,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ІФОСПК

Вас може зацікавити

Медичні матеріали (Приладдя для венпункції та забору крові ДК 021:2015: 33141300-3 (НК 024:2023: 43324 – Система для переливання рідин загального призначення (НК 031:2024: Z121799 Інструменти для переливання крові – інше; Z12030385 Інструменти для інфузії – витратні матеріали)))
Медичні матеріали (Приладдя для венпункції та забору крові ДК 021:2015: 33141300-3 (НК 024:2023: 43324 – Система для переливання рідин загального призначення (НК 031:2024: Z121799 Інструменти для переливання крові – інше; Z12030385 Інструменти для інфузії – ви...
Ім'я:
Ахтирцева Альона
E-mail: [email protected] Телефон: 380445276936 ЄДРПОУ:
00184945

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

604 590,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дзеркало гінекологічне Cusco із поворотно-зубчатою фіксацією, без катетера та без провідника, розмір M, Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr12, Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr14, Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr14, Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr16, Набір для катетеризації центральних вен: одноразовий, стерильний, 2-канальний, голка 18G 60-65 мм, катетер 7Fr 20 см, шприц 5 мл, провідник J 0,032" 60 см, судинний розширювач, Набір для катетеризації центральних вен: одноразовий, стерильний, 3-канальний, розмір голки: 18 G, довжина голки: 60-65 мм, розмір катетера: 7.0 Fr, довжина катетера: 15-20 см, об'єм шприца: 5.0 л, тип провідника: J, розмір провідника: 0.032 дюйм, Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування, Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, Маски медичні захисні: тришарові, для дорослих, одноразові, нетканий матеріал (спанбонд+мельтблаун) 20–30 г/м², на гумових петлях, з носовим фіксатором, розмір 17.5×9.5 см, Краник трьохходовий, стерильний, одноразовий, з'єднання Luer Lock, без подовжувача, Чохол одноразовий, стерильний, довжина 190 - 210 см, ширина 10 - 20 см, спосіб фіксації завязки, Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Спанбонд, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 190-210х150-170 см, щільність матеріалу від 30 г/м², Інфузійна помпа, Регульована, Ємність, мл: 275, стерильна, Чохол одноразовий, стерильний, довжина 140 - 160 см, ширина 80 - 90 см, спосіб фіксації відсутній, Бахіли медичні, Низькі, матеріал: Поліетилен, кріплення: Гумки(Резинки), нестерильні, щільність матеріалу: 13-16 г/м2, Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7, міцність на розрив: 10-15 Н, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5, міцність на розрив: 10-15 Н, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8, міцність на розрив: 10-15 Н, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5, міцність на розрив: 10-15 Н, Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M, Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L, Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S, Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L, Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M, Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, без валика, з клейкою смугою, з антимікробним внутрішнім покриттям, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, без валика, з клейкою смугою, з антимікробним внутрішнім покриттям, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, без валика, з клейкою смугою, з антимікробним внутрішнім покриттям, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, без валика, з клейкою смугою, з антимікробним внутрішнім покриттям, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8
Дзеркало гінекологічне Cusco із поворотно-зубчатою фіксацією, без катетера та без провідника, розмір M, Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr12, Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, жіночий, Fr14, Катетер Нелатона, стерильний, одноразови...
Ім'я:
Пономарьова Світлана Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0503246563 ЄДРПОУ:
40929168

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 740 548,60 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 58865 – Набір для введення судинного катетера; НК 031:2024 C0504 – Набори для артеріального введення)
Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 58865 – Набір для введення судинного катетера; НК 031:2024 C0504 – Набори для артеріального введення)
Ім'я:
Катерина Тимченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442916171 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38831595
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

885 981,30 грн без ПДВ

Дивитись