код ДК 021:2015: 42120000-6 (ЗЗЧ для компресора ПКС-3,5А)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

18 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 6 бер. 2018 15:04

до 12 бер. 2018 16:00

Прийом пропозицій

з 12 бер. 2018 16:00

до 14 бер. 2018 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 бер. 2018 16:00 – 14 бер. 2018 18:00
Період уточнень:
6 бер. 2018 15:04 – 12 бер. 2018 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ЗЗЧ для компресора ПКС-3,5А

Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори

Кількість:

13 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2018

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 6 бер. 2018 15:04
Електронний підпис 6 бер. 2018 15:05

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
180,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Насосна станція з ємністю, за кодом ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори.
Насосна станція з ємністю, за кодом ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори.
Ім'я:
Андрій Малий
E-mail: [email protected] Телефон: +380960227433 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35099609

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 027,78 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковальов Юрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380973155240 ЄДРПОУ:
23313842

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 600,50 грн з ПДВ

Дивитись
Обладнання довгострокового користування (Комбінована установка для заміни масла ємністю 80л сталевим зливом для масла 10л Flexbimec 003195)
Обладнання довгострокового користування (Комбінована установка для заміни масла ємністю 80л сталевим зливом для масла 10л Flexbimec 003195)
Ім'я:
Станіслав Якимчикас
E-mail: [email protected] Телефон: +380964195845 ЄДРПОУ:
26630613
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

31 588,00 грн з ПДВ

Дивитись